reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkania Aktywnych Mam z Opola i okolic

pierwsza pomoc pierwszą pomocą ale ja dostałam maila że Opolskie Mamy zostały wytypowane i możemy zamówić wizytę eksperta J&J :-)

dostałyście też takiego maila???

ja nie dostałam:no: ale konkurs się chyba jeszcze nie skońćzył, z tego co pamiętam to do jesieni miał być albo ja źle regulamin przeczytałam:crazy::confused:
 
reklama
a ja dostałam i pozwolę sobie wkleić tu treść listu:

Drogie Klubowiczki!

Zgodnie z regulaminem konkursu na najlepszy Klub Aktywnych Mam 5 pierwszym klubom zgłoszonym w danym miesiącu przysługuje możliwość zaproszenia na spotkanie klubowe eksperta Johnson's® Baby.
Mamy przyjemność poinformować, że to właśnie klub Mamy z Opolszczyzny ma możliwość zaproszenia eksperta Johnson's® Baby .
Aby zamówić wizytę eksperta proszę o przesłanie wstępnych szczegółów spotkania (termin, miejsce itp.) na adres e-mail: m.gornicka@hypermedia.pl
W przypadku jakichkolwiek pytań proszę kierować je również na powyższy adres.

Czekamy na zgłoszenie!


Pozdrawiam

Magdalena Górnicka

a co my na to????
 
11.09 - Rubi,
18.09 - Agnieszka, rubi, Amelkowa
25.09 - rubi, Amelkowa
2.10 - rubi, Agnieszka,


To nikt inny nie idzie??? :confused: :-p

Co z tym ekspertem? Na parapetówkę zapraszamy? ;-) :-D
 
11.09 - Rubi, Daga
18.09 - Agnieszka, rubi, Amelkowa, Daga
25.09 - rubi, Amelkowa
2.10 - rubi, Agnieszka,Daga

za rzadko tu zaglądam....:no:
 
11.09 - Rubi, Daga
18.09 - Agnieszka, rubi, Amelkowa, Daga, Agita
25.09 - rubi, Amelkowa, Agita
2.10 - rubi, Agnieszka,Daga,
:-)
 
no widze,że się dziewczynki zreflektowały:tak:
Ale teraz mam dylemat,bo tyle samo chętnych na 18 i na 2.10 :baffled: i co mam zrobić????
Myslę,że wybierzemy ten termin bliższy początkowemu,a więc 18.09,mam nadzieję,że te co nie mogą wtedy to sie nie obraża:sorry2:
No nic,czekamy jeszcze na inne dziewczęta,może sie jeszcze ktoś dopisze.

A no i mam wielkę prośbę, o ile to możliwe ,żeby każda cos ze sobą przyniosła do przekąszenia albo do picia.

Amelkowa a'propos eksperta to ok ale nie wiem czy się jeszcze zmieści:-D
 
reklama
Madzia oczywiscie, ze nie :) Bawcie się dobrze :)
My juz 17-stego wyruszamy na wesele do Rzeszowa, a wracamy 19-tego. Poprostu innym razem popodziwiam coś tam zamajstrowała :)
 
Do góry