reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkania Aktywnych Mam z Opola i okolic

reklama
nie nie chce tak narzucać przeciez sama nie będę jadła:-D niech każdy przyniesie co uważa,tylko jak cos planujecie to napiszcie żebyśmy sie nie zdublowały zbytnio.
 
Magda to może my przywieziemy te chipsy i paluszki. wpadniemy tak ok 16tej na godzinkę bo Mały już o 18.30 musi być w łóżeczku
No i sprawę nosidełka załatwimy ;-)
 
Madzia kobietko droga zdradz co ty chcesz na prezencik parapetówkowy? :)

My z Mysiaczkiem to pewnie tak po 17 godzince się zjawimy, wpadniemy popodziwiamy i uciekamy ;)
 
O i jaka piekna organizacja:-D
to już mamy sałatki,chipsy i paluszki:-D

Arcobaleno nosidełko już czeka:tak:
Hiox ja jużkiedyś pisałam o blaszkach do ciasta ewentualnie mikserze,to zależy jakie będą wasze możliwości finansowe,bo nie chciałabym wymagać zbyt wiele:sorry: A podziwać to nie ma co,więc sie tak nie nastawiaj,bo bedziesz zawiedziona;-)
 
hmmm...
zważywszy swoją zawaloną kichawę i łaskoczącą krtań to ja jeszcze nie wiem czy sie na parapetówce stawimy.... koło czwartku chyba sie wszystko wyjaśni...

a teraz o spotkaniach Aktywnych Mam....

dostałam dziś takie info:
W tej sprawie na początku przyszłego tygodnia skontaktuje się z Panią Magdalena Zasada.
Akcja finansowania spotkań już się zakończyła, ale wizyta eksperta jest bezpłatna, w wyniku rejestracji klubu aktywnych mam.


no więc jak na razie jest tylko jeden konkret - salę i ewentualny poczęstunek musimy sobie same zafundować - no i od razu mam pytanie - jaki był koszt wynajęcia Smoczej Jamy? Jak to wyglądało w Bajlandii (wie któraś z Was? Bestyjo - mozesz mi zdradzić na PW jaki był koszt??)

no i drugie pytanie... czy wiedząc ze trza się zrzucić chcecie takie spotkanie zorganizować???

dziękuję za uwagę i mam nadzieje ze odpowiecie miedzy sałatkami i ciastkami parapetowymi ;-) :-)
 
rubi ja się pisze na takie spotkania, koszt jak się podzieli na nas wszystkie to nie będzie wiele ;-) Smocza jama wynajęcie sali tej małej co miałyśmy to 45zł + jakiś poczęstunek, ale nie musimy u nich kupowac ;-) + 9zł za godzine za każde dziecko powyżej roku ;-)
 
Madzia dobra dobra ;-) mi tam starczy nowe, pachnące i z gustem :tak: i jest co podziwiac :tak:

Moje mozliwosci to teraz sa znikome (temat ci zanany doskonale) :zawstydzona/y: ale jak to mówia w grupie siła :tak: Madzia rzuc linkiem jaki mikser cię interesuje i jakie blaszki :-)

Rubi kontaktuj się z Pania, zobaczymy jak to wszystko z ich strony wyglada, a potem sobie swoje koszty przeliczymy. Mów ze jestesmy na TAK, jak co do czego zawsze mozna zrezygnowac nie ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Rubi ja też jestem za spotakniem, nawet jeśli trzeba by się złożyć:-)
Madzia, to ja przyniosę jakieś ciasto:-) i może jakiś soczek??, a może też winko??:-)
 
Do góry