reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkania Aktywnych Mam z Opola i okolic

dla mnie temat krzyku i agresji u 3-latka byłby idealny i nie chodziłoby tu o rodzeństwo:tak: ale o same emocje takiego malucha
jeśli chodzi o tatusiów to może i mój A by przyszedł ale do końca nie wiem a i myslę, że swobodniej by było w babskim gronie:-)
 
reklama
czy ma ktoś dostęp do kogoś takiego, bo dobra koleżanka mojego R jest psychologiem dziecięcym, nie wiem tylko czy on ma do niej numer bo dawno się nie widzieli :confused: ale w obecnych czasach pewnie nie trudno go zdobyc :tak:


Odgrzeb namiar a proponować będę już ja :)
Lepiej mieć dwóch psychologów w odwodzie ze względu na sezon wakacyjny.
 
ja mam dzieci 10 miesiecy i 3,5 roku ;-) dwóch chłopców:tak:
ja problemu z tym, że pojawił się braciszek dla Dominika nie miałam, jakoś Dominik zaakceptował ten fakt, ale nigdy nie wiadomo co mnie czeka, więc chętnie bym wysłuchała psychologa. Ja mam problem, jak już dziewczyny zdarzyły pewnie zauważyć, że mój 3,5 letni Dominik jest nadpobudliwy, tzn rozsadza go energia a co za tym idzie, ja przy nim nie mam chwili wytchnienia :-(
A ja mam szukać kontaktu z tą koleżanką R czy już załatwiacie kogos??? Ja wiem że Kasia pracowała z dziećmi trudnymi i z tego co ja poznałam to ona się do tego urodziła:tak:
 
Psycholog fajna sprawa, jak to ma byc sam wykład ja przyjde bez syna. On sie obcej osobie nie da dotknąc wiec nie bedzie go mogła opiekunka popilnowc nalezycie.

Mnie by jeszcze interesowały na takim wykładzie dziecięce lęki ... mój np. panicznie bał się bloków :szok:. Oraz jak rozmawiac aby najlepiej i najszybciej trafiac do dziecka. :tak:
 
Macie tyle tematów,że obawiam się iż 2h spotkanie nie wystarczy. :-D

I zaczynam się martwić o termin , czy znalazłby się taki , który wszystkich zadowoli?
 
rubi - coś wiesz od Kofeiny?
Bo ja zamierzam raczej uruchomić salę zabaw, wydaje mi się,że w takim miejscu łatwiej będzie zorganizować spotkanie z psychologiem.

Mam Dino Chatka, Bajlandia, Smocza Jama.

Ale najpierw pogadam z psycholog tylko potrzebne mi wasze ramy termiowe.
 
Ostatnia edycja:
Bestyja ile mniej wiecej potrzebujesz czasu na zorganizowanie spotkanka, myslisz juz o sierpniu czy jeszcze w lipcu sie uda?

Dla mnie sala zabaw tez ok :tak:
 
reklama
Do góry