reklama

Spotkania dla aktywnych mam - Warszawa

Temat na forum 'Warszawa' rozpoczęty przez Bestyja :P, 10 Marzec 2010.

1. Bestyja :P

Bestyja :P Administrator Członek załogi

Witajcie,
    wspólnie z naszym partnerem firmą Johnson & Johnson , organizujemy projekt mający ułatwić mamom z rodzinami, spotykanie się z koleżankami z forum. Podczas takich spotkań będa się też odbywały krótkie wykłady lub dłuższe warsztaty.

Chcielibyśmy by każde spotkanie miało temat.

Wykłady będą zamykały się w 30-40 minutach. Mogą trwać dłużej jeśli temat wam podpasuje i będziecie miały do prowadzącej osoby pytania.
    Nie chcemy jednak byście na takim spotkaniu nie miały później czasu na swobodne babskie ploteczki a szacujemy ,że spotkania -szczególnie te z młodszymi dziećmi - trwają przeciętnie 2-3h.

Przewidujemy także warsztaty np "chustowanie" , "joga - także z dziećmi" , może coś bardziej artystycznego jak "decoupage" ; "wizaż"
    Tego typu warsztaty będą dłuższe około 1-2h. Bedziemy się starali również zapewnić kogoś do opieki , podczas spotkań angażujących bardziej mamy niż maluszki. Mile widziani sa tatusiowie oraz osoby, które jeszcze nie piszą na naszym forum.

Na spotkaniach może się pojawić ktoś z administracji babyboom.pl oraz J&J

Za udział nie płacicie, nikt nie będzie też zmuszał was do zakupu czegokolwiek.

Spotkania w zależności od tematu będą sie odbywały w szkołach rodzenia, salach zabaw i innych przyjaznych miejscach.

Byłoby nam miło gdybyście po spotkaniu zechcieli zamieścić krótką relację , może z kilkoma zdjęciami w specjalnym portalu , który uruchomi J&J.

Przemyślcie proszę czy tego typu spotkania Wam odpowiada , jeśli tak potwierdzcie chęc wzięcia w nim udziału.
    A może macie pomysł na inny temat, co by Was interesowało?. Jeśli będzie to w naszych możliwościach postaramy sie takie spotkanie dla Was zorganizować w przyszłości.

Pierwsze terminy wyznaczamy na już :-) czyli marzec.

EDIT:
    Gdy się bedziecie wpisywać proszę zaznaczcie czy bedziecie z dziećmi ( w jakim wieku ) i mężami ( wiek męża nie jest konieczny ;-) )

Ostatnia edycja: 25 Marzec 2010
  2. Bestyja :P

Witajcie, spotkanie dla aktywnych mam z Warszawy odbedzie się w Klubie "Turkusowa Lampa" 29.03 w godzinach 12-14.
    Turkusowa Lampa

Chętne mamy prosimy o wpisywanie się w tym wątku , podając wiek dzieci.
    Mamy miejsce na 20 osób dorosłych.

Aniaslu
    1,2)AsiaKC + mąż , 2 dzieci ( 2tyg, 2,5 roku)
    3,4)Tyńka + mąż , 2 dzieci ( 8mcy, 4,5 roku)
    5)cieżaróweczka
    6)cieżaróweczka
    7)IzaBK + Gaja 4mce
    8)Hik + dziecko 1 rok , może 4 latek
    9)Antar + córeczka 14 mcy
    10)natt + córeńka 7mcy
    11) dziubasek + 4 mcy synek
    12) malina + 4,5mcy synek.
    13,14) Kluliczek i mąż + synkowie ( 3l, 15mcy)

Ostatnia edycja: 27 Marzec 2010
  3. reklama
  4. Bestyja :P

4 miejsca już zajete

5. nataliak

nataliak Gość

rezerwuje miejsca dla dwoch ciezarowek :)

6. IzaBK

IzaBK potrójna mama

ja się zgłaszam :) z najmłodszą tylko...

7. Bestyja :P

Super , jeśli macie ochotę możecie też zabierać koleżanki :tak: tylko nam o tym napiszcie.

8. tweenie

tweenie Fanka BB :)

ja niestety nie mogę, bo wyjeżdżam na tydzień do mamy :(

9. antar

antar Mamy lutowe'09

Ja plus córeczka 14 miesięcy. Bez męża będziemy

10. reklama
  11. peperka

peperka Fanka BB :)

chetnie skorzystam z nastepnego spotkania bo synek chyba jeszcze za malutki na wyjscie poki co :)

12. Bestyja :P

bedzie jedna mama z takim drobiażdżkiem ale oczywiście decyzja należy do Ciebie.

Poleć forum