reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkania dla aktywnych mam - Warszawa

reklama
Fajne fotki :) A grupowe będzie?

Jakby się znalazło coś na aktywnych to ja bardzo pieknie prosze linka, bo jakos nie umiem sie tam poruszać i dziś sie naszukalam naszego spotkania. A jak je w końcu odnalazlam to mimo że było w "minionych" to nadal mogłam się tylko zarejestrować NA spotkanie...
No i chciałam się dopisać do grupy J@gody z dzieciaczkami z 2005r i nie mogłam wysłać wiadomości, bo nie dało się wpisać ani tematu ani adresata... - ot tak sygnalizuję problem.

A poza tym bardzo, bardzo bardzo mi się podobało! I najbardziej zazdroszczę mamom brzuskowym że usłyszały wszystko co można było na spotkaniu usłyszeć zanim urodziły swoje Malutki. Ja bardzo żałuję że nie mogłam w czymś takim uczestniczyć wcześniej, najlepiej 6 lat temu ;-)
I choć na szczęście nie mamy problemów skórnych u dzieci (tfu tfu!), to poszczególne etapy rozwoju maluszka bardzo by mi się przydały dla uzyskania spokoju od wielu zmartwień czy "to" jest w porządku, prawidłowe czy nie za późno/wcześnie itd...

Peperka - wybierasz się z młodym na to spotkanie? i jeśli tak to o której?
 
Asiu jak cokolwiek znalazłaś na Aktywnych Mamach? Ja się tam zupełnie nie umiem poruszać...No nie kumam...przerosło mnie.. :-)
 
Ja się jeszcze zapisać na spotkanie umiem, ale prowadzenie grupy i zapisywanie tych spotkań to i mnie przerosło.
W czwartek 25.11 planujemy spotkanie Warszawskie, spacer na kabatach (albo plotki w knajpce dla mam i dzieci jak pogoda nie pozwoli na spacer).
Ale nie będę tego zapisywać na AM bo dla mnie to za stresujące (ostatnio w końcu mi się nie udało dodać spotkania).
Jak ktoś chętny dołączyć do spotkania to zapraszam - szczegóły na wątku Warszawa i okolice.

AsiaKC to chyba moja wina, że się nie mogłaś zapisać, zachciało mi się dłubać w ustawieniach i widzę, że wszystko się rozkraczyło. Zupełnie zapomniałam, że próbowałam ustawić moderowaną grupę, bo ja się tym w sierpniu bawiłam ostatni raz. Niestety nie wiem co dokładnie namieszałam, bo jak chcę wejść, żeby uzyskać jakąś pomoc to mnie wywala :eek:.
Teraz poodwoływałam (chyba wszystkie moje ustawienia) więc chyba powinno już działaś i sama powinnaś dać radę się dodać.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry