reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkania dla aktywnych mam - Warszawa

reklama
Dostane płytkę i będę mogła Wam rozesłać foty:-) Tylko, jak znam zycie dotrze do mnie pod koniec przyszłego tygodnia:(
 
Dysponujemy już zdjęciami od fotografów jednak nie zawsze wiemy która z Was jak wygląda. Ciężko więc nam zgrać i przesłać te odpowiednie.

Proszę więc wejdźcie na relacje w Aktywnych Mamach
Aktywnemamy.pl
lub do albumu
Albumy aniaslu
i dajcie znać na których zdjęciach jesteście. Lub prześlijcie do anislu swoje zdjęcie "na próbkę" :-D

Prośba jest skierowana również do tych mam które juz prośby wysłały.
 
Hej dziewczyny :) mogła bym dołączyć do waszego grona?? :) Mam niespełna 4 miesięcznego szkraba i siedzenie w domu zaczyna mnie już wykańczać chciałabym nawiązać jakiś kontakt z innymi mamami :)
 
reklama
Warszawianki, oczywiście przy takiej ilości mam i dwóch spotkaniach pogubiliśmy się w waszych prośbach o zdjęcia.

Ale... skontaktujcie się ze mną przez Pw i zdjęcia będa w zasięgu waszych rak bardzo szybko :-)
 
Do góry