reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkania dla aktywnych mam - Warszawa

reklama
dziewczyny, ja z chęcią się dołączę na któreś ze spotkań, jeśli będzie bliżej centrum, żebym mogła z wózkiem podreptać, bo metrem albo kilkoma autobusami z maluchem to prawdziwa przeprawa, zwłaszcza jak tyle ludzi jest niechętnych do pomocy przy wniesieniu wózka do autobusu albo chociaż przesunięcia się trochę, żeby można ten wózek postawić...

także zawsze chętnie jeśli będzie coś bliżej :))
 
buuu ja z Ursusa też nie dam rady dotrzeć a i odebrac starsze dziecię z przedszkola też nie będe miała jak :( ale mozę uda mi się treż na jakieś załapać!!! owocnego spotkanka ;)
 
reklama
Do góry