reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkania dla aktywnych mam - Warszawa

reklama
witam wszystkich:)
śledzę Wasz wątek od jakiegoś czasu i myślę że to super pomysł z tymi spotkaniami, szczególnie dla mam których każdy dzień wygląda podobnie - na pewno jest to jakieś urozmaicenie. Mój synek byl jeszcze za maly na takie wypady, obecnie ma 3,5 miesiąca i chętnie się wybiorę na następne spotkanko jeżeli jest planowane, wiadomo coś już na ten temat??

pozdrawiam
 
evita zaglądaj na wątek https://www.babyboom.pl/forum/warszawa-f205/mamy-z-warszawy-i-okolic-3430/, co jakiś czas się spotykamy razem. Ostatnio w środę (12.01) było spotkanie w Kalimbie. Co kilka tygodni zbieramy się na takie większe spotkanie gdzieś na terenie Warszawy lub okolic. Wszystkie informacje są na bieżąco w wątku, tylko nie robimy tego przez portal Aktywne Mamy. Ja próbowałam, ale miałam za mało cierpliwości do obsługi tego portalu. Jedno spotkanie nawet udało mi się dodać a potem miałam problemy z zarejestrowaniem następnego i dałam sobie spokój. W sumie wszystko jedno jak, najważniejsze, że się spotykamy :-).
 
Witam serdecznie!
Wszystkie Panie które cieszą się stanem błogosławionym chcielibyśmy zaprosić na nowo powstałe zajęcia ruchowe Fit-Mama.
Zajęcia Fit Mama są formą rekreacji ruchowej o niskiej intensywności, powstałą specjalnie dla Pań w ciąży. Mają charakter ogólnorozwojowy - pomagają radzić sobie z dolegliwościami i wyzwaniami, jakie niesie ze sobą okres ciąży.
Jeśli chcesz jak najlepiej przygotować swoje ciało do porodu, zmniejszyć ból porodowy i ułatwić sobie późniejszy powrót do formy? ZAPRASZAMY gorąco!!

Więcej na ten temat znajdą Panie na: Atmosfera Ruchu - fitness klub i szko
 
Cześć Chłopaki!
Do Dziewczyn piszesz "każdy"? To dziwne ...
:szok:
Szkoda, że tylko dla Dziewczyn. Też bym chętnie przyszedł chociaż mój Najmłodszy ma już 1000 dni za sobą.
pozdrawiam,
K.
 
reklama
Szanowne Panie,
mam ogromną prośbę, jestem studentką położnictwa i piszę pracę badawczą na temat przygotowania do macierzyństwa, przebiegu porodu i stanu dziecka.
Czy mogła bym poprosić chętne Panie o wypełnienie anonimowej ankiety dostępnej pod linkiem poniżej:

Link do: Ankieta

serdecznie dziękuje za wypełnione ankiety
Pozdrawiam
 
Do góry