reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkania dzieciaczkow z dublina i okolic dublina

mamus-ka28

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
17 Luty 2011
Postów
47
Miasto
Santry, Dublin9
Witam wszystkie mamusie:-) Moze na początku trochę o sobie Mieszkam w Dublinie od 5 lat Obecnie nie pracuje wiec mam dużo wolnego czasu dla mojego kochanego synka Mikołaja, który ma już rok i 3 miesiące:-) Jestem szczęśliwą zona i mama...Niestety brakuje mi tu dziewczyn, które tak jak ja, są już szczęśliwymi mamusiami Niestety moim znajomym z Dublin, jak na razie nie spieszno do macierzyństwa:-( Najbardziej jest mi zal mojego synka, który nie ma możliwości poznawać i bawić się z innymi dziećmi:-( Szukalam już po internecie jakiś ogłoszeń - Spotkania mamusiek w Dublinie, niestety jedynie co znalazłam to przedszkola, oczywiście płatne Stad moj nowy watek:-) Jeśli są jakieś chętne mamusie Zapraszam Moze nasze dzieciaczki pobawią się razem...:-) a my mamusie troszkę poplotkujemy...:-)
 
reklama
Hej mamus-ka28 witam cie na naszym forum:)Tu mozesz pisac o wszystkim i o niczym.a moge spytac z ktorej czesci Dublina jestes????A tak wogule moj drugi synek tez bedziemial na imie MIkolaj:))))jescze raz ci e witam i rozgosc sie :)
 
witam mamus-ka28 nie wiem ,z ktorej czesci dublina jestes.
Ja mieszkam w dublin 15 :)
 
Ostatnia edycja:
Mamus-ka witam Cię:-)Ja jestem z okoic Dublina,Swords konkretniej...Z tym,że ja teraz,że tak powiem mało ruchawa jestem:zawstydzona/y:Ciężko mi gdziekolwiek dotrzeć:zawstydzona/y:Zaglądaj do nas częściej:tak:Na wątku https://www.babyboom.pl/forum/mamy-z-irlandii-f142/mamy-z-irlandii-1455/ jest dużo mam z całej Irlandii i planujemy sie spotkać bliżej wakacji w większym,rodzinnym gronie:tak:
Ale tak na codzień jest na pewno dużo mam bliżej Ciebie,które chętne są na ploteczki:tak:
 
Cześć mamuśki:biggrin2: No tak przepraszam, zapomniałam dodać z której części Dublina jestem:sorry2: Obecnie mieszkam na Santry - D9 wiec niestety trochę daleko mam do D15 ale mam nadzieje, ze damy rade coś wykombinować Tak sobie myślałam, jeśli oczywiście będą jakieś chętne mamusie, ze można by pomyśleć o jakimś spotkaniu np. w centrum albo nawet u którejś z mamusiek w domku Deklaruje nawet swoj domek:-D Dzieciaczki miałyby okazje poznać i pobawić się z rówieśnikami w swoim wieku a my mamusie poplotkowałybyśmy troszkę przy kawce
biola, 86ruda, tichonek - gratuluje synusia:biggrin2:, widzę po suwaczku, ze u 86ruda, to już ostatki i już niedługo bąbelek będzie u mamusi w ramionach Jeśli mogę spytać, to w którym szpitalu rodzisz, pierwszy raz rodziłaś tez w Irlandii czy w Polsce?
 
mamus_ka28 bede rodzic w rotundzie, Bartoszka tez tam rodzilam :)

Ja do siebie rowniez zapraszam. A na spotkania zawsze chetna jestem ;-) no chyba,ze akurat rodzic bede to wtedy sie nie pisze na kawke :-D (mam na codzien autko do dyspozycji wiec dojazd kawalek to nie problem ;-) )
 
Cześć mamuśki:biggrin2: No tak przepraszam, zapomniałam dodać z której części Dublina jestem:sorry2: Obecnie mieszkam na Santry - D9 wiec niestety trochę daleko mam do D15 ale mam nadzieje, ze damy rade coś wykombinować Tak sobie myślałam, jeśli oczywiście będą jakieś chętne mamusie, ze można by pomyśleć o jakimś spotkaniu np. w centrum albo nawet u którejś z mamusiek w domku Deklaruje nawet swoj domek:-D Dzieciaczki miałyby okazje poznać i pobawić się z rówieśnikami w swoim wieku a my mamusie poplotkowałybyśmy troszkę przy kawce
biola, 86ruda, tichonek - gratuluje synusia:biggrin2:, widzę po suwaczku, ze u 86ruda, to już ostatki i już niedługo bąbelek będzie u mamusi w ramionach Jeśli mogę spytać, to w którym szpitalu rodzisz, pierwszy raz rodziłaś tez w Irlandii czy w Polsce?

ja na spotkania rowniez chetna :-)

a tak wogole to Witam nowe Mamy :-)

Ruda jak jestes mobilna to zapraszam do nas do Balbriggan :-)
 
Hejka:biggrin2: U mnie dzisiaj słoneczko świeci, czekam jak Miki się obudzi i lecimy na spacerek do parku
86 ruda - ja tez rodziłam w rotudzie i muszę powiedzieć, ze milo się zaskoczyłam Opieka i warunki w czasie porodu były bardzo dobre Wątpię, żebym w Polsce tak miała, no chyba, żebym zapłaciła za specjalne traktowanie A tyle się złego nasłuchałam w czasie ciąży od innych kobietek, ale jak widać lepiej nie wierzyć plotka

No to mamy chętna następna mamusie Witam ciebie Aniaa83:biggrin2: Mam nadzieje, ze znajdzie się jeszcze trochę chętnych mam i będziemy mogły pomału coś planować Co wy na to?
biola - a ty z której części Dublina jesteś
 
witam jak juz pisalam na iinym watku tez na kawe i spacer sie pisze jestem z centrum dublina mam 15 min spacerkiem do st.stephens green .jak jakies mamuski bywaja w tym parku i okolicy dajcie znac:-)
 
reklama
Czesc jowita:-) Jak widać, póki co małe zainteresowanie jest ta stronka ale mam nadzieje, ze znajda się jeszcze chętne mamusie na spacerek Fajnie by było spotkać się w większym gronie... Jowita jak ci pasuje sabota tak o 11.00 Mogłybyśmy spotkać się w centrum np. kolo szpili i iść na jakiś spacerek do parku Tylko, żeby była ładna pogoda Moze do tego czasu znajda sie jeszcze inne jakies chetne mamusie ZAPRASZAM:-)
 
Do góry