reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkania dzieciaczkow z dublina i okolic dublina

reklama
Hejka:-)No to jesteśmy omówione, super:happy: Miki bardzo się cieszy ze spacerku, tylko żeby była ładna pogoda,bo tu wiadomo, różnie bywa A wiec widzimy sie w sobote o 11.00 kolo szpili Moj Miki ma dość duży wózek czarno - czerwony wiec łatwo będzie mnie poznać:-)
 
Witam:-) No i jesteśmy po pierwszym spotkaniu mamusiek z bąbelkami, może następnym razem będzie chętnych więcej mamusiek Zapraszam:-) Moj Miki już ładnie w łóżeczku śpi, wybawił się na całego Jeszcze raz Jowita dziękujemy za mile spotkanie i do zobaczenia niedługo:-)
 
witam, mieszkam w dublin3, jestem mama 10m-cznego synka, bardzo chetnie spokam sie z innymi mamami i ich dziecmi na wspolny spacer czy kawe,podaje moj nr telefonu 0870667056, skype lena-s-j , pozdrawiam i do zobaczenia
 
Cześć lenislawa:-) Fajnie, ze napisałaś My mamusie jak najbardziej jesteśmy za pójściem na spacer:-) Moze zaplanujemy jakieś spotkanie po weekendzie?
Jowita pasuje tobie?
lenislawa napisz cos moze o sobie, jak dlugo jestes w Dublinie, czy pracujesz, czy rodzilas w Irlandii itd. Pozdrawiam:-)
 
Witam wszystkie mamy z Dublina. Od Maja prowadze zajecia plastyczne dla dzieci (od 12 miesiecy do 4 lat). Bright Sparks - Art Sessions. W kazdy wtorek rano 10.30-11.30am i po poludniu 1-2pm. Zajecia odbywaja sie Art Studio, F2 Centre, Dublin 8. (7 euro). Bardzo serdecznie zapraszam! Jesli macie pytania - prosze smalo pytac na forum lub prosze kontaktowac sie teefonicznie. Asia 0857162931
 
reklama
dziewczyny ja mieszkam z synkiem w Dublin 22 Clondalkin, więc jeśli któraś mama mieszka w okolicy to zapraszam, póki co nie jestem zbyt mobilna, więc wolałabym gdyby ktoś przyjechał do mnie :-)
 
Do góry