reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SPOTKANIA GRUDNIOWEK



Anetko no ja mam podobne obiekcje...... a że nikt właściwie nie wypowiada sie tutaj na ten temat to chyba my musimy ustalic i poinformowac inne kobity bo juz raz prosilam zeby sie wypowiedzialy a tu cisza
więc faktycznie była bym za Plazą a godzinka 15 lub 16 już z tym to mi wszystko jedno
 
reklama
Oki Moniczko :) W takim razie :

UWAGA !!!!!!!

SPOTKANIE KRAKÓW

9 LIPCA - NIEDZIELA - GODZINA 16:00 - CENTRUM HANDLOWE PLAZA - ZBIÓRKA PRZY SCHODACH KOŁO KINA

A na wszelki wypadek roześlemy jeszcze smski :)
 

Bartyś no dokładnie niech tak będzie a jutro ja mogę smsy porozsyłać czy podzwonić nawet.
 
O widzę zmainy czyli Plaza bez względu na pogodę ???


I która sama a która z mężem przyjedzie ????
 
Ja już pisałam wcześniej że jakkolwiek ustalicie ja się dostosuję.
Ketsa dzieki za SMS-ka ja na pewno przyjadę ale nie wiem jak Radek bo będzie po nocce.
 
Sorbek Plaza bez względu na pogodę :) A co do facetów, to chyba nie do końca wiadomo .. Ja będę z Marcinem akurat bo wcześniej jedziemy do moich rodziców na obiadek, coby Kamil przypomniał sobie, że ma tez drugiego dziadka, bo póki co to obcuje tylko z moim teściem :mad: a na mojego tatę ostatnio płakał :(
 
a tez se tu napisze a co ;D ;D

Gochna i Magdamaj i nie wiem kto jeszcze - ja w sprawie wakacji... pytalam siorki, ktora miala tanio nam nad morzem zalatwic i dzis dzwoni do mnie i mowi tak: babka na recepcji powiedziala jej ze akurat 2 rodziny zwolnily miejsca na tydzien i ze moglibysmy wskoczyc, cena: 60zl (z wyzywieniem) za dobe za nas (a Wiktor pol ceny z wyzywieniem) - a dzieci (tak powiedziala) wyzywienie gratis (idiotka) a za noclegi 40% ceny !!!!!!!!! no niech sie w dupe pocaluje - tak jej powiedzialam... na calym swiecie takie maluszki, jaki i dzieci do 2 lat sa zawsze gratis a ta wyjechala ze 40%...

No to pytam Was, czy szukamy czegos i kiedy konkretnie. Mi pasuje najchetniej jeszcze lipiec, i najfajniej nad jakas wode chyba... Co Wy na to ???
 
SPOTKANIE W WARSZAWIE (jestem za dawaniem nagłówków o jakie spotkanie chodzi ;D )
My z Kluchą sobie gdybałyśmy nad miejscem spotkania i mamy takie propozycje: plac Wileński, bo chyba są z nim dobre połączenia i obok jest park albo ZOO, bo to byłaby fajna rekreacja dla wszystkich i duuużo miejsca do spacerów. Jak już Klucha wspomniała to my preferujemy weekend, bo w tygodniu niektórzy pracują i trzeba byłoby później a pewnie nie wszystkim by się chciało, a w weekend to i facetów można przytachać! A jak ma wia mój kumpel "Trzymaj się kupy to ci ***** zrobią" a poza tym w kupie raźniej. A teraz ładnie proszę o komentarz!!
 
hello hello....widzę nowy wąteczek... no i dobrze :) :)
co do spotkanka Krakusek to dzięki bardzo za sms-ki uświadamiające :) :)
oczywiście się pojawię, ale chyba sama.... i pewnie na chwilkę bo potem niestety muszę się zmyć do przyszłej chrzestnej mojego szkraba, a więc do zobaczyska jutro :) :)
 
reklama
Do góry