reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SPOTKANIA GRUDNIOWEK

SPOTKANIE OLSZTYŃSKIE

Beatko no problem, są autobusy, ja mam samochód, chociaż na razie po Olsztynie nie jeżdżę. :p Mogę do Ciebie przyjechać autobusem, bo już drugi raz nie piszę się na piechotę w te upały ::) , poza tym odzywa się moja złamana kiedyś noga. :-[ Akurat w poniedziałek planowałam iść do lekarza z Małą i chciałabym to już mieć za sobą także może wtorek, hm? :)
 
reklama
Oczywiście, że może być wtorek. Mój pisklaczek mi tak dokucza, ze hej! Może jak sie spotakmy to będzie grzeczniejszy. To w takim razie jesteśmy umówione na wtorek! Czekam na Ciebie! Mam nadzieję, że nie bedzie takiego upału... ;D Najłatwiej Ci będzie przyjechać do mnie autobusem nr 21...
 
Ok, to wtorek. A która godzinka? O której chodzisz z Mikim na spacer? W sumie teraz przy tych upałach to najlepiej by było albo rano albo po południu.
 
SPOTKANIE W WARSZAWIE
Co do czasu to pasuje mi tylko sobota 15 lipca (jesli chodzi o weekend) a czy z chłopami to mi już bez różnicy, nie wiem czy mój będzie chciał jechać, bo za 2 tygodnie mamy chrzciny a potem to może pojedziemy do Ustki.
Co do miejsca to raczej bez różnicy bo i tak pewnie dziadek zawiezie nas samochodem ale uważam że lepiej by było takie miejsce wybrać zeby można było i pochodzić i usiąść pogadać coś zjeść np. ciacho czy lody. Łazienki w sumie mogłyby być, ale ZOO to mi sie nie widzi, bo zamiast rozmawiać bedziemy zainteresowane zwierzątkami ;)
 
a ja nie wiem czy dam rade przybyc bo dziś właśnie przywiozłam chrześniaka do siebie będzie u nas 2-3 tygodnie więc nie dam rady tym razem chyba że spotkanko było by na początku sierpnia i wtedy też do nas by Klucha dołączyła ;)
 
Witam!

OGŁOSZENIE (dot. spotkania w Krakowie)

Grzechotka mojej WeroNiśki została sklonowana :-)
Zielona okrągła z trzema serduszkami.
Właściciela prosze o podanie adresu na prv - grzechotke jak najszybciej odeślemy.
Przepraszamy

Pozdrawiam
 
reklama
I jeszcze raz ja ...
nie wiem, czy to tu napisać czy ogólnie na grudniu...
odnośnie naszego spotkania...
przepraszam, że byłam mało komunikatywna (ból głowy mnie rozkładał no i krępacja, byłam bardzo spięta)
W Krakowie byliśmy od 12.00 Nisia w tym czasie nie spała, drzemke sobie urządziła tylko 15 minutową (zasneła w połowie drogi z centrum do Plazy) - była marudna. Na Rynku byliśmy chwilke, a reszte czasu spędzilismy na Plantach i nad Wisła w cieniu pod drzewkiem.

Ale i tak jestem zadowolona, że Was poznałam.
Dzieciaki są super. Kacperek zdolniacha, Karol też goni Kacperka, Kamilek super ma oczka :-) Maja fajna dziewczynka, Julka :-) ech same zalety no i Maksio sobie cudownie hopsasał :-)

Pozdrawiam
 
Do góry