reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SPOTKANIA GRUDNIOWEK

reklama
WARSZAWA

Paula25 pisze:
szkoda ze wszystkie dziewczyny sie nie wypowiadają :(

Paula, poczułam się wezwana do tablicy i jestem!
My jesteśmy w weekend w warszawie i mamy zamiar sie wybrać na spotkanko z Wami. Jeśłi nie teraz to następnym razem! Niestety w ostatnich dniach wszystkie plany krzyżują nam zęby - wszystkie 4 górne chcą wyjść prawie naraz i nie dajemy sobie z nimi rady. Dlatego nawet do złobeczka nie chodzimy tylko siedzimy w domku, buuu...
 
Jak wspomniała Klucha - ja nie mogę 23-24, jestem w Gdańsku/Elblągu i mam zawalony grafik :laugh:
Pozostałe opcje mi pasują jak na razie, ale zdecydujcie się co do tego weekendu, bo Pamcia się wybiera i trzeba by ją uprzedzić, czy jest spotkanie, czy nie ma...
 
a my nie możemy ale postaramy sie następnym razem
Ziemzia jeśli chcesz nas odwiedzić zapraszam nawet już w poniedziałek masz do mnie pewnie jakieś 20 km a może razem z Kluchą mnie odwiedzicie i nie wiem kto jeszcze jak by co to zapraszam wszystkie ;)
a teraz biegne sie pakować bo rano jedziemy na basen a potem prosto do moich rodziców więc do poniedziałku dobranoc
 
reklama
Do góry