reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SPOTKANIA GRUDNIOWEK

Warszawa,
ja na dzisiaj to nie mogę nic powiedzieć na 100%, ale raczej będziemy w komplecie
mój Bartek się pyta, czy będą inni tatusiowie?
 
reklama
Nam te zębolki dają mocno w kość, ale jeśli do jutra nie padnę to raczej będziemy - we dwie, tatę zostawiamy w domu
 
weszłam tylko napisac że nas jutro nie będzie :(, Kacper ostatnio baaardzo marudzi i wogóle nie chce siedzieć w wózku więc taki wyjazd pociągiem byłby dla nas koszmarem.
Ale Wam życze udanego spotkania :) i czekamy na relacje oraz zdjęcia.

Buziaczki dla Maluchów :-*
 
Paula, szczerze mówiąc to własnie przed chwilą zastanawiałam się, jak sobie dajecie radę z Kacperkiem w pociągu. Bo dla nas kilka stacji metra to już jest wyzwanie godne śmiałka. Szkoda nam bardzo, ze Was nie zobaczymy, ale co sie odwlecze... następnego spotkania Wam nie podarujemy!
ps. chyba, ze zrobicie nam taka miłą niespodziankę jak ostatnio...
 
Warszawa

to co robimy? bo ja nie umiem dać, odpowiedzi, czy będę na pewno. Ziemziu wyśle do Ciebie sesemesa ok 12.00. Bardzo bym chciała się spotkać, bo nawet jak będzie nas 4 to i tak by było fajnie.
 
kochane,
my chyba musimy dac sobie dzis jednak spokój pomimo, ze bardzo chcialybysmy sie spotkac. Agatka jest strasznie marudzaca i dzień mamcały pomieszany przez te zęby i chyba jednak nie nadajemy się na spotkanko. W ogóle nie poznaję dziecka. Bardzo nam szkoda, bardzo bardzo.
Jeśłi więc sie spotkacie, to życzymy Wam dobrej zabawy, a następnym razem na pewno dołaczymy

a jak będę miała chwilę to napiszę Wam co wiem odnośnie urodzinowego spoytkanka i sali
 
reklama
Do góry