reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SPOTKANIA GRUDNIOWEK

Wandzia hi,hi ale mi zrelacjonowałas dokładnie ;D ;D ;D ;D dzięki, dzięki :laugh:
tez mam troche daleko, musialabym oblukac na mapie dokladnie gdzie to jest, jak daleko no i pogadac z mezem bo on jeszcze nic nie wie ;D ale myslę ze coś z tego może będzie :)
 
reklama
no ja mam przez cala Polske i mi w sumie pasuje ze wzgledu na brak prawka glownie ten weekend, bo akurat rodzice jada do Wroclawia... a juz z Wroclawia to prawie zabi skok :)
 

Wańdzia ja nic nie musze kombinować tylko biorę dupe w troki i jadę....;) i zgarniam po drodze każdego kto chce ze mną jechać ;) ;D ;D ;D ;D ;D

o ceny postaram sie jutro do nich zadzwonic ,
ale jeszcze rozglądam się w zakopanym czy by cos nie bylo..... mam tam rodzinke ktora pokoje wynajmuje...ale dlugo sie z nimi nie widzialam ani nie slyszalam to troche mi tak glupio sie odzywac jak cos chce ...no ale na pewno mialy bysmy tanio ... no rozpatruje sie na razie dalej...;)

i na kiedy ten wypadzik w lipcu jeszcze czy na sierpien juz? z dziecmi czy bez na weekend czy ktorys dzien w tygodniu? napiszcie mi cos chociaz mniej wiecej zebym wiedziała o czym gadać


A te Pieniny to polecam tylko tam sa dwa pokoje z łazienkami a cztery kilkuosobowe w ciut niższym standardzie ale generalnie czyściutko i przyjemnie. żarcie na miejscu stawik z pstragami duza drewniana buda na grila konie....... tak mniej więcej się to przedstawia.
 
SPOTKANIE W WARSZAWIE
Dziewczynki no mi pasuje tylko 15 lipca więc może i lepiej byłoby przełożyć spotkanie na sierpień, fajnie by było gdyby wszystkie warszawianki mogły być na spotkaniu :)
 
Ketsa - pojechalabym z checia w gory sama, ale niestety musze zabrac moje dwa male potworki ze soba... przemyslalam sprawe i niestety jednak nie zostawie dzieci tesciowej, nawet na 2 dni ;D ;D ;D
Ale moze Ty pomyslisz czy nie chcesz z nami jechac do kotliny klodzkiej ???
 
Ketsa ja myslę że sobota po południu do niedzieli przynejmniej my i może sierpień juz bo my po wakacjach to z kasa krucho :-[ :-[ :-[
 
juz sie normalnie ciesze
tam w tej chwili jest nasz znajomy w tej okolicy i kazalam sie rozejrzec i wybrac cos super hiper
poki co jest ta agoturystyka na wzgorzu oni tam maja osobny domek i tam 4 sypialnie wiec moglybysmy go caly opanowac
a okolica jest cudna z racji tego ze to blisk to ja tam calkiem czesto jestem w roznych miejscowosciach

nie daleko jest jaskinia niedzwiedzia czarna gora z wyciagami przejscie do czech uzdrowiska etc..
 

Asiu zgodze się że sierpiej to najbardziej optymalny termin...

Wańdzik no i co mi mieszasz...... ja na prawde teraz będe się zastanawiać czy nie przyjechać....ale to raczej Maksa bym nie targała ze sobą....no i Astek też chyba będzie pracował ...
...czyli mówicie że to ten weekend...?
 
reklama
warszawka!
Laski, widzę, że zainteresowanie spotkaniem zmarniało, więc poczekajmy, aż wszystkie będą mogły, czyli na sierpień . Rozmawiałam z Nathalie i wybierają się do nas w sierpniu, więc ona też byłaby na spotkanku!! Super, okrutnie się cieszę!! Bo fajny z niej lachonek!! ;D
 
Do góry