reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SPOTKANIA GRUDNIOWEK

wanda_23

Fanka BB :)
Dołączył(a)
24 Sierpień 2005
Postów
6 078
Miasto
Wlkp
OOOOO.... tu sie umawiajcie :p a nie ze ja sama biedna musze czytac i zazdroscic Wam :p hehehe zeby sie spotkac, bede musiala wybrac sie albo do W-wy albo do Krakowa bo tam najwiecej jest Grudniowek :p

No to milego umawiania :)
 
reklama
Kraków - 9 lipca 2006 rok - godzina 14.30
Rynek ratusz - ładna pogoda
Plaza - pogoda" inna"
:-)
Ketsa, Bartyś, Fuczak, jsorbek, Amelka Steffi i JA ;-) inne mile widziane - Wanda przyjeżdżaj ;-)

Pozdrawiam
 
na początek czekam na propozycje terminu spotkania w wawie
jak dla mnie może być wtorek(jeśli same) lub przyszła sobota(jeśli z facetami)
 
Warszawianki, to ja chyba dołaczę do Was dopiero następnym razem, bo w najbliższym tygodniu to niebardzo dam radę, a potem przez jakiś tydzień będziemy w domku bez Agatki (Babcia zabiera ja na kilka dni do Przemyśla, bo musi jechać, a ja muszę do pracy), no a chciałybyśmy poznać Was obydwie... więc póki co w sprawie spotkanka nie będę sie wypowiadać
 
Kraków Czy Wam wszystkim pasuje ta godzina 14:30 ? Ja bym w sumie wolała troszkę później np. na 16:00, ale oczywiście już nie chcę mieszać, więc się dostosuję do większości :)
 
a mnie dzisiaj Dorotka namawiała na spotkanie krakowskie i tak po przemysleniu doszłam do wniosku ze to nie taki nierealny pomysł, jest to co prawda daleko (ok. 180 km) ale przy okazji mozna sobie zrobic miłą wycieczkę no i strasznie chciałabym sie z Wami zobaczyć :laugh: Rozmawiałam wieczorem z mężem i powiedział ze można by pojechać ale pod warunkiem ze nie będzie takiego morderczego upału bo szkoda Iduśki męczyć, tak ze moze będziemy ale to dam znać jeszcze w niedzielę rano. Dorotko dzięki za zachęte :)
 

Gochna no było by super mam nadzieje że nie będzie przeszkód w postaci upału i przyjedziecie...

A wracając do upału to może warto się zastanowić czy Plazy nie umieścić na pierwszym miejscu bo tam klimatyzacja jest :p no ale to może tylko przy dużym upale było by istotne....

Bartyś ....mnie tam wszystko jedno która godzina ale zawsze któraś dla jednego bedzie bardziej a dla innego mniej odpowiednia....to może już niech tak zostanie. No i ja też biorę pod uwagę Dorotkę na przykład do ona pisała że przyjadą do Krakowa chyba gdzieś na 12 o ile dobrze pamiętam więc musieli by długo czekac na nas....
 
reklama
Gochna - tak namawiałam Cię - fajnie jakbyście dotarli :-) Ja mam bliżej bo 80 km.

W Krakowie będziemy między godziną 12.00 a mniej więcej 18.00 - także wyprawę sobie robimy na spotkanie z Wami.
A miejsce można zmienić tylko, że albo spotkanie o 12.00 (wtedy prosto byśmy do Plazy pojechali) albo po 16.00 (po naszych wojażach po centrum Krakowa) - tak by mnie odpowiadało.
Także ustalcie i poinformujcie mnie.
Ja net mam tylko do dzisiaj do 13.00 - potem tylko tel.kom.

Pozdrawiam
 
Do góry