reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SPOTKANIA GRUDNIOWEK

reklama
Warszawa
Ja dopiero dzisiaj mam chwilę, żeby tu zajrzeć. Nam pasuje 30 albo 1 :)
A czy to będzie to samo co na Polach Mokotowskich?
 
jak dla mnie może być 30,09-1,10
tylko nie wiem czy miejsce będzie dobre i damy rade tam gdzieś posiedzieć z maluszkami ???
 
My raczej w ten weekend 30-1 tez możemy. Tylko chyba Zdanka ma rację - tam raczej niebardzo będzie gdzie usiąść. W sierpniu na polach to jeszcze można było na trawie, ale teraz to już odpada.
 
Warszawa :-)
Jeśli na nasze spotkanie odpada impreza Pampersa 30-01 z powodów że nie bedzie gdzie usiaść, pogadać to musimy wybrać inny termin i miejsce bo ja sie wybieram na tą imprezę tylko jeszcze nie wiem czy w sobote czy w niedziele.
 
Czesc dziewczyny! Ale syf zrobili.... w ogole nie umiem sie tu poruszac i nawet ciezko mi sie Was czyta, wiec pewnie jeszcze rzadziej bede tu zagladac jesli w ogole.... Ale co do spotkan - zawsze jestem chetna!!! PAmietajcie o mnie. Ale niestety akurat ani 30 ani 1 nie pasuje mi......musze pracowac i w sobote i w niedziele. Coz bywa.....

buziaki ogromne dla wszystkich
 
Do góry