reklama

Spotkania, imprezy, balangi ;)

Temat na forum 'Dzieci urodzone w listopadzie 2009' rozpoczęty przez passingby, 28 Styczeń 2010.

1. passingby

passingby Fanka BB :)

Zakładam nowy wątek - mam nadzieję ze się przyjmie - jeśli nie to niech moderatorki zamiotą go pod dywan.

2. passingby

passingby Fanka BB :)

Poznanianki - może by tak do babymultikina w Starym Browarze w najbliższą środę jesli mróz pozwoli i snieg nas nie zasypie????

3. reklama
  4. Lotka

Lotka Moderator

:zawstydzona/y:jaka szkoda...... mam do poznania 80km :-(

ale watek mam nadzieje zostanie:-)

5. xxxklaudziaxxx

xxxklaudziaxxx Listopadówka 2009

mysle ze sie przyda :tak::tak: w koncu bedziecie mogly sie umawiac i dogadac w szybkim tempie ;-)

szkoda tylko ze ja nie skorzystam :-:)-( bo tak daleko do wszystkich mam.... no chyba ze w PL jak bede to skorzystam no ale ze slaska tu malo nas :-( chyba ze dziewczyny z Bielska sie zmobilizuja? :-)

no albo jakis zlot w UK????

6. Helena

Helena Fanka BB :)

super wątek...

7. AniaSm

AniaSm Fanka BB :)

a moze mamuśki ze śląska i małopolski spotkają się np w Krakowie??

8. Helena

Helena Fanka BB :)

ja jestem ze sląska ale poniewaz nie mam prawka to do Krakowa troche daleko..... mamuski ze slaska moze Katowice???

9. mary__mary

mary__mary BorySoniowa Mamusia :)

Jak to mało ze śląska? :shocked2:
    Ja, Mamulica i przynajmniej kilka dziewczyn z Wroclawia a to tez śląsk... :-p
    Kiedy będziesz w pl ;-)

10. reklama
  11. mary__mary

mary__mary BorySoniowa Mamusia :)

Helena
    Może jakaś kawka na mieście między 10-13 lutego, albo mamulice napadniemy...? :-)

12. xxxklaudziaxxx

xxxklaudziaxxx Listopadówka 2009

dopiero na sierpien planujemy.... do wroclawia mam kawal drogi... predzej katowice lub krk. do krakowa mam nawet zamiar jechac w sierpniu odwiedzic przyjaciolke ktora urodzila teraz w styczniu. :tak:

Poleć forum