reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkania, imprezy, balangi ;)

reklama
Hehe... no prosze odpisały mi na post z października :))) Uwielbiam Was... :))) No to się zgadamy po nowym roku:))) Ja idę na to spotkanie w piątek organizowane przez bb, zobaczymy jak to wygląda. Zdam oczywiście relacje i jak będzie fajnie to następnym razem pójdziemy wszystkie ;)))
 
Hehe... no prosze odpisały mi na post z października :))) Uwielbiam Was... :))) No to się zgadamy po nowym roku:))) Ja idę na to spotkanie w piątek organizowane przez bb, zobaczymy jak to wygląda. Zdam oczywiście relacje i jak będzie fajnie to następnym razem pójdziemy wszystkie ;)))
no bo twój post musiał nabrać mocy :) , jak proszę o coś D to też od razu nie mam ,na wszystko potrzeba czasu hehe ;)
 
No tak, tak... masz racje... hehe... Wystarczy kobitkom pokazać barek i już chętne na spotkanie :))) Mogłam tak od razu na procenty a nie na kawke zapraszać ;PPP
 
Kobitki z Wrocławia i okolic może spotkamy się kiedyś też w tutaj: Bobolandia - najwikszy w Polsce park rozrywki rodzinnej
Asia ja mialam isc z Maja i jej kuzynem do tej bobolandii ale kuzyn sie rozchorowal ale mam nadzieje ze sie wybierzemy jednak... co do naszego sspotkania to moze juz cos konkretnie ustalimy??Moze cos w okolicy polowy lutego bo Maja ma od 14 ferie wiec moge smialo sie spotkac z Toba i Olica:-)daj znac..
 
Mi pasiuje cały czas :)) Ja jestem dyspozycyjna, mówicie i macie :))) Np.... 17 luty :))) Co sadzicie?
U mnie czy w tej bobolandi?
 
reklama
Dzięki hehe... tak byc blisko i się jeszcze nie spotkać... lenie z nas... hehe... Ale jak Ty przyjedziesz to mega spotkanie murowane :)))
 
Do góry