reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkania kwietniówek :-)

..aenye

Mama grudniowa'06
Dołączył(a)
21 Luty 2006
Postów
11 004
Miasto
Rumia, Poland
dzieweczki, to jak z ta kawka trojmiejska?

Gdynia? Sopot? Ja najchetniej Gdynie obstawiam, dzien i godzina obojetnie, najwyzej odwolam, jak bede w drodze na porodowke :-D

dajcie znac, gdzie i jak wam pasuje :-) mi najchetniej godziny ranne, zeby chlopcow do tej 16 odebrac najpozniej, ale nie wiem, jak wam :-)
 
reklama
dla mnie każdy dzień w tym tyg. to no problem, do godziny też się dostosuję, Gdynia jak najbardziej ale gdzie to nie powiem, bo ja nie codziennie stąd, więc się nie znam ;). Podajecie adres, a ja grzecznie po taksówkę i mnie Pan odstawia gdzie trzeba. Z tego co pamiętam anisad nie pasowała każda godzina, wiec ja się dostosuję :tak:.
 
To może jeszcze jakieś Wrocławskie spotkanie? Z tego co zauważyłam to też jest tu parę mamuś Wrocławskich?
 
Kobitki, mi najbardziej pasują godzinny między 8:30 -12 w pon, srody i piątki. Jesli udałoby Wam sie tak spotkac, to ja sie dołączę. Oczywiście weekend mi tez pasuje :tak: za wyjątkiem tej soboty, bo babcia ma 90 urodziny .
Co do miejsca, to ja mogę w Gdyni i Sopocie, Gdańsk lubię najmniej, ale to już Wy zdecydujcie. W Gdyni jest dużo miejsc na kawkę, chociażby w kontraście przy plaży. W sumie to najlepiej się spotkać gdzieś blisko szpitala :-D
 
Petinka a wolała byś teraz czy już po porodzie? Tak patrzę na twój suwaczek i widzę że tak jak ja w każdej chwili to możemy się spotkać na porodówce :)

A jak reszta dziewczyn?
 
No ladnie :-) a kto sie ze mna spotka co???? Moze byscie jakis bilet grupowy sobie kupily i do mnie przyjechaly co??? :-D
 
Dziewuszki to Ja proponuję krakowskie spotkanie :) jest nas w końcu trochę :)
A ty Asiunia przyjedź do nas :) przenocujesz u mnie:)
 
reklama
anisad, ducha - to jak? na 10 rano? tylko nie wiem, co o tak niebotycznej godzinie jest otwarte :-D hehe, i ja najwczesniej w srode, a moze w ogole pod koniec tygodnia, co? czwartek, piatek? bo ja niby chcialam rodzic, a tu katar paskudny, wiec chce sie wykurowac troche, zeby was nie pozarazac i samej sie nie doprawic..

obstawiam np coffee heaven - to chyba od 9 rano czynne codziennie, albo np w klifie sie spotkac, tez od 9 rano wsio czynne i usiasc mozna :-) co myslicie?
 
Do góry