• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Spotkania kwietniówek :-)

reklama
Joll jeszcze miejsce jakieś wymyśl :)

yyy...ja myślałam, że kamera cafe

właśnie wygooglałam taki post
"Moi drodzy o czym mówimy?
O kawie ( hermetycznie zamknięta paczka z wentylkiem , w środku zmielone
świństwo czyli ziarna niewiadomego pochodzenia i koloru) czy o..
KAWIE ( równe kalibrowane ziarnka po jasnym paleniu z usuniętymi ziarnkami
uszkodzonymi, idealnie wysegregowany rejon zbioru np Columbia itp.mielone na
minutkę przed zaparzeniem).
Jeśli kawa to moim zdanie w Tribeca Caffe na Karmelickiej (najlepsza w swojej
klasie) , jeśli KAWA to tylko i wyłacznie "Pożegnanie z Afryką" na Sw.Tomasza (
po prostu świątynia kawoszy)."

albo

"Bezsprzecznie najlepsza kawa w Krakowie jest w "Cudownych latach" na rogu
Karmelickiej i Kremerowskiej. Polecam każdemu. A jaka capuccino, pycha"
 
Ostatnia edycja:
Żeśmy są zdecydowane jak kobiety w ciąży ;-)
Dobrze, że choć 11,00 wszystkim pasuje :-D
To rozumiem że spotykamy się w Camera Cafe na Wiślnej, najwyżej gdzieś przejdziemy.
 
Ostatnia edycja:
Baby, Joll - dziękuję za spotkanie dzisiaj :-D
(I za cierpliwość w oczekiwaniu na spóźniającą się mnie ;-) )
Bardzo było mi miło Was poznać - a "jutrzejszym" dziewczynom życzę też miłego spotkania i takich spojrzeń, jakie kierowano na nas, gdyśmy trzy brzuchatki sunęły Wiślną ;-)
 
Ja dopiero niedawno wróciłam i też dziękuje za spotkanko następne już z wózkami :) mam nadzieję, że więcej nas dotrze :)
buziolki i udanego jutrzejszego spotkania "trójmiastowe"
 
reklama
no kurde, nasze spotkanie (Trójmiejskie) przesunięte na przyszły tydź., bo jedna zepsuła samochód specjalnie (:eek:), żeby się nie spotkać, a druga sie osmarkała i o! Fajnie, że Wasze spotkanie się udało :-).
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry