reklama

spotkania majówek

Temat na forum 'Archiwum maj 2010' rozpoczęty przez nataliak, 14 Listopad 2009.

1. nataliak

nataliak Gość

Chrupcia prosila o nowy temat wiec zakladam.
    padlo kilka propozycji spotkania majowek w warszawie. kto wiec chetny?:)

2. Agnieszka77

Agnieszka77 Fanka BB :)

Ja obstawiam Łódź,jeśli ktoś chętny ;-)

3. reklama
  4. malina29

malina29 Mama debiutująca

Agnieszka - ja też z Łodzi! Fajnie, może wiecej nas się tu uzbiera i wymyślimy spotkanko

5. Agnieszka77

W samej Łodzi nie mieszkam,tylko w okolicach,ale zawsze mogę podjechać:-) Jestem za spotkaniem,jak się uzbiera nas kilka sztuk- organizujemy spotkanie:-)

6. Chrupcia

Chrupcia Fanka BB :)

Dzięki za osobny temat :)

Ja z racji pracy preferuję:

weekend - bez ograniczeń
    w ciągu tygodnia - po 17

Chyba, że spotkanie gdzieś w ścisłym Centrum to i w ciągu dnia się wyrwę bo biuro mamy koło Złotych Tarasów

Dziewczyny wrzucajcie terminy!

7. aga0411

aga0411 szczęśliwa mama

to ja proponuję Poznan :-D data i godzina mi obojętna:tak:
    a co do Łodzi to byłabym w stanie dojechać, ale nie do samej łodzi bo korki w Zgierzu mnie zabiją!

8. Agnieszka77

W razie czego przez Kalisz możesz jechać,tylko nie wiem którędy masz bliżej ;-)jak przez Kalisz,to ja po drodze mogę zabrać,ale to od cholery kilometrów z Poznania do Łodzi.Co do Poznania,też bym mogła się skusić.Moja siostra studiuje w Poznaniu i mieszka już trzy lata i ani razu u niej nie byłam.W Warszawie za to mój brat mieszka 5 lat.wstyd się przyznać,że u niego też jeszcze nie byłam:zawstydzona/y:

9. aga0411

aga0411 szczęśliwa mama

przez kalisz to bym za duże kolano bym robiła. ja jadę przez konin i zgierz. mam 104 do Łodzi więc jeszcze nie tak źle, tylko te korki najgorsze. a do Poznania mam 130km ale jestem praktycznie raz w tygodniu.

10. reklama
  11. Agnieszka77

A to faktycznie,jak stówka do Łodzi,to nie jest źle.To obstawiamy Łódź .

12. Agnieszka77

Najlepiej w manufakturze,tam są restauracje itp.,parking jest,no i każdy trafi bez problemu;-)

Poleć forum