reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

spotkania majówek

No właśnie nie znam, bo bym coś podsunęła... Najwyżej przyjadę sama albo jak Młody będzie za bardzo szalał, to się ewakuujemy ekspresowo.
 
reklama
ja w futurze mogę jak będę miała mnie kto podwieź, dojechać niby blisko ale musiała bym jechać kilkoma autobusami co mi średnio pasuje dookoła.
Jeśli tylko chcecie możemy spotkać się u mnie, z mojej strony nie ma problemu:tak: jeśli Wam takie warunki pasują;-) a jak by była pogoda to moglibyśmy młodych zabrać na spacer.
 
elwi, mi kazda opcja pasuje.. wiesz dobrze...:)) jesli chcesz to (jak spotkanie bedzie w Krakowie) ja Cię zabiorę i potem odwiozę:)) nie ma problemu
 
jak by co, przypomniałam sobie, że otworzyli u nas kulkoland więc dzieci mogły by szaleć a my byśmy kawę wypiły.
 
To może niech będzie ikea? Możemy się spotkać przy wejściu, tam jest kącik dla dzieci z kanapami. Tylko o której?
 
reklama
To może niech będzie ikea? Możemy się spotkać przy wejściu, tam jest kącik dla dzieci z kanapami. Tylko o której?

czy moze byc godzina tak kolo 16-17?? ja musze rano o 9 u siebie oddac auto do serwisu na naprawe i odebrać jakiś zastepzy.. wiec sądzę e ze z domu wyjadę kolo 10-10.30. Mam kolo 500 km wiec wole bezpiecznie podać te godziny niż pedzić na złamanie karku na 15... ale fakt, ze jak bede miała Twój telefon, to mogłabym np. ci esa wysłać, że moglabym byc kolo 15 w Krakowie (ze 2 godziny wczesniej oczywiscie)
 
Do góry