reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

spotkania majówek

czy moze byc godzina tak kolo 16-17?? ja musze rano o 9 u siebie oddac auto do serwisu na naprawe i odebrać jakiś zastepzy.. wiec sądzę e ze z domu wyjadę kolo 10-10.30. Mam kolo 500 km wiec wole bezpiecznie podać te godziny niż pedzić na złamanie karku na 15... ale fakt, ze jak bede miała Twój telefon, to mogłabym np. ci esa wysłać, że moglabym byc kolo 15 w Krakowie (ze 2 godziny wczesniej oczywiscie)
Ok, zaraz ci podam:)
a co z krewetką? Katagorką?
 
reklama
:tak: Zaraz do niej napiszę

edit: katagorka ma dac znac wieczorem, czy da radę przyjechać
 
Ostatnia edycja:
kurcze chciałabym Was zobaczyć( niektórych poznać osobiście) ale nie wiem co będzie z moją mamą-dzisiaj średnio się czuje...a nie ukrywam że do ikei nie mam za blisko...
 
Krakowianki a moze nie tylko Krakowianki..ale i chetnie odwiedzajace Krakow.....nadlatujemy za 2 tygodnie ...mam nadzieje ..ze uda nam sie zorganizowac jakies przedwiatczne spotkanie

Fajnie byloby np wyskoczyc gdzies na sanki wspolnie ...Ja tak bym chciala ,zeby byl snieg w Krakowie ..jak nie na swieta to przynajmnie troche przed..... z wyjatkiem 13tego, bo ma byc stabilnie bez perturbacji pogodowych .-))))

a jak nie to jest zawsze Gibon w razie niesprzyjajacej zimowej aury
 
Ostatnia edycja:
Wiolan jesli chodzi o mnie,bo teraz doczytalam to jutro i w czwartek moglabym po 15 a w srode mam 2 zmiane wiec do 18.30 bede w pracy.
 
reklama
Aguska mysle ze w okresie pzredswiatecznym trudno bezdie sie spotkac........nawet na bb mamy coraz mneij czasu....
ja niestety nie dalabym rady:(
 
Do góry