reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

spotkania majówek

reklama
Żałuję strasznie że nie mogłam byc z wami na tym spotkaniu :-(.No niestety,ale może wreszcie wyzdrowiejemy i będziemy mogli się stawić na następnym spotkaniu.
 
U mnie ten weekend odpada - siostra z rodziną przyjeżdża, a następny weekend jedziemy na Wszystkich Świętych :-( Kurcze ciężko się zgrać w weekendy... Może jakoś w tygodniu da radę?
 
No to zostaje 20 listopad. Ale póki co to nie planujcie sobie nic innego na tego 20 listopada, trochę daleko terminowo, ale może dzięki temu uda nam się w końcu spotkać. Chyba że faktycznie w środku tygodnia się spotkamy, ja do końca roku jestem jeszcze wolna ;).
 
reklama
Do góry