reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

spotkania majówek

reklama
Ja na lody piszę się jak najbardziej - też chętnie bym sobie zjadła :). To co? w takim razie Dominikańska? Podajcie tylko godzinę - dostosuję się, bo nie mam ograniczeń czasowych ;)
 
Ja z buta - do Dominikańskiej to w lecie podczas spacerków na kawę wpadałam - blisko mam, więc mi bardzo pasuje.
 
to prawda, że z miejscem kiepsko w galeriach w sobotę o tej porze, mi pasuje dominikańska , mam tylko nadzieje, że mój mąż nie bedzie pracował
 
reklama
Zobaczę w tygodniu - spróbuję podejść i zagadać, czy jest możliwość rezerwacji. Jedyne pocieszenie jest takie, że teraz nie będzie można palić petów, więc przynajmniej nie będziemy musiały się ograniczać do miejsc dla nie palących - tych we wnętrzu lodziarni, a będzie można usiąść na pasażu - tam wygodniej z karetami zaparkować ;)
 
Do góry