reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

spotkania majówek

reklama
No o pewnie mnie ominie...bo j juz w niedziele wracam... jak zima pozwoli wrocic heheh Jak nie to zostane pewnie o swiat..ja bym sie cieszyla ale moj v by sie zaplakal pewnie..bo by nas miesiac nie widzial. znajac moje glupkowate szczescie to w niedziele odlece bez problemow...a 17 bede mia aproblem zeby przyleciec...grrrrrrrr
 
zapisałam się na jakieś spotkanie które teraz ogłaszają, w krakowie ... myślałam, że to jest to, które odwołali ale kochana krewetka mnie uświadomiła, że to inne ;/ :D:D więc może któraś krakowianka jest chętna i się zapiszę, bo sama się do krakowa na to spotkanie nie będę pchała :D piszcie bo jak coś to zrezygnuję; )
 
Ja nie dam rady, bo w piątki mamy rehabilitację - basen, a już ostatni piątek opuściliśmy, bo nie dałam rady sama z Jaśkiem się wybrać w ten mróz. Drugi raz pod rząd nieobecności to już będą nosem kręcić, bo podpisałam kwity, że nie będę opuszczać zajęć bez usprawiedliwienia:-(
 
reklama
Do góry