reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

spotkania małe i duże

lucere

Fanka BB :)
Dołączył(a)
30 Kwiecień 2013
Postów
2 091
Miasto
Zielonka
dla Warszawy i okolic propozycja jest nastepująca:

wtorek (22.10) godz. 11.00 (czy później?), CH. Wileńska, Sturbucks (poziom 0, zaraz przy wejsciu głównym). Od razu uprzedzam jak ktoś rzadko bywa w tej okolicy - z razji budowy metra okolica jest troche.. hmm.. rozkopana (jakby to kogoś dziwiło..). Jeśli macie inne propozycje albo wolicie centrum wawy to piszcie :)

To co teraz, lista obecnosci? Znak szczególny rozpoznawczy?
 
reklama
KRAKÓW:-)

Krakowianki,
ja mam ten tydzień zapchany całkiem, ale w przyszłym bardzo chętnie się spotkam, generalnie jestem dość dostępna poza późnymi popołudniami <szkoła rodzenia + wizyta u gin>, tylko weekendy mam zwykle zajęte. za pomocą MPK dopcham się w dowolne miejsce Krakowa:-)

co do miejsc, polecam którekolwiek coffee heaven <bo mają kawę bezkofeinową i herbatkę w ogromnym kubku;-)>, ale nie upieram się, jak któraś ma jakiś fajny pomysł, jestem otwarta:-)
 
tigi mi następny tydzień jak najbardziej odpowiada:tak: i coffee Haven też mi odpowiada. Aha jedynie środy mam popołudniu zajęte bo mam szkołę rodzenia:tak: Domi 85 a Ty co myślisz??:-)
 
u mnie tylko weekendy odpadają, godziny dowolne, proponuję coffee Haven w galerii Krakowskiej (to na ostatnim piętrze galerii koło tego placyku zabaw dla dzieci)
 
Ag, Domi, super:-) proponuję, żebyśmy się konkretnie umówiły koło weekendu - wtedy każda z nas już pewnie będzie mniej więcej wiedziała, który dzień odpowiada jej najbardziej, ok?:-)
 
reklama
Do góry