reklama

spotkania małe i duże

Temat na forum 'Dzieci urodzone w grudniu 2013' rozpoczęty przez lucere, 15 Październik 2013.

1. lucere

lucere Moderator

dla Warszawy i okolic propozycja jest nastepująca:

wtorek (22.10) godz. 11.00 (czy później?), CH. Wileńska, Sturbucks (poziom 0, zaraz przy wejsciu głównym). Od razu uprzedzam jak ktoś rzadko bywa w tej okolicy - z razji budowy metra okolica jest troche.. hmm.. rozkopana (jakby to kogoś dziwiło..). Jeśli macie inne propozycje albo wolicie centrum wawy to piszcie :)

To co teraz, lista obecnosci? Znak szczególny rozpoznawczy?

2. MamUśKaaa88

MamUśKaaa88 Fanka BB :)

Obecna ;) znak rozpoznawczy - duży brzuch ;D;D;D

3. reklama
  4. lucere

lucere Moderator

5. oregano

oregano Fanka BB :)

ja jestem za Starbucksem, godz 11 jest ok. Mój znak rozpoznawczy to ręka losująca nagrody, z resztą wszystkie ją widziałyście :-)

6. tigi

tigi Fanka BB :)

KRAKÓW:-)

Krakowianki,
    ja mam ten tydzień zapchany całkiem, ale w przyszłym bardzo chętnie się spotkam, generalnie jestem dość dostępna poza późnymi popołudniami <szkoła rodzenia + wizyta u gin>, tylko weekendy mam zwykle zajęte. za pomocą MPK dopcham się w dowolne miejsce Krakowa:-)

co do miejsc, polecam którekolwiek coffee heaven <bo mają kawę bezkofeinową i herbatkę w ogromnym kubku;-)>, ale nie upieram się, jak któraś ma jakiś fajny pomysł, jestem otwarta:-)

7. Aniaa23

Aniaa23 Fanka BB :)

A POZNAŃ?? Jest tu ktos z Poznania wogole?:-)

8. Ag - KrK 89

Ag - KrK 89 Fanka BB :)

tigi mi następny tydzień jak najbardziej odpowiada:tak: i coffee Haven też mi odpowiada. Aha jedynie środy mam popołudniu zajęte bo mam szkołę rodzenia:tak: Domi 85 a Ty co myślisz??:-)

9. Domi 85

Domi 85 Fanka BB :)

u mnie tylko weekendy odpadają, godziny dowolne, proponuję coffee Haven w galerii Krakowskiej (to na ostatnim piętrze galerii koło tego placyku zabaw dla dzieci)

10. reklama
  11. tigi

tigi Fanka BB :)

Ag, Domi, super:-) proponuję, żebyśmy się konkretnie umówiły koło weekendu - wtedy każda z nas już pewnie będzie mniej więcej wiedziała, który dzień odpowiada jej najbardziej, ok?:-)

12. Anneeczka

Anneeczka Fanka BB :)

ja też z Krakowa;) też byłabym chętna

Poleć forum