reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

spotkania małe i duże

o jaaaaaaa!!!!!!!!! ale super:-D:-D:-D brawo dziewczeta! wygladacie przepieknie!!!
na pewno sie udalo Wam spotkanie:tak: cudownie:tak: to sa na prawde przyjaznie na dlugo - uwierzcie:tak:

ja mialam przyjemnosc poznac pare mamus z miesiaca z mojej corci (do tej pory jestesmy na forum i fb a to juz 6 lat) z forum synka - tez juz pare razy moja psiapsiola u nas byla z dziecmi i nocowali i imprezy byly:-D

pielegnujcie znajomosc;-)
 
reklama
Ag-Krk - dokładnie tak, zgadłaś i tak jak pisała oregano zapraszamy w zwiazku z tym do wawy :) nawet jakies krotkie oprowadzanie mozemy zorganizowac, a jak zdecydujesz sie przyjechać na wiosne to jeszcze gratis spacery wózkowe :)

A jak ktoś jeszcze chce zgadnąć to też zapraszamy, mozna na żywo zgadywac jak sie spotkamy :D

anneczka, - koniecznie zrobcie fote, a co :)

tigi - nawet nie musi byc aparat, telefony tez całkiem znośne zdj robią, także nawet jak zapomnisz róbcie telefonem :) nie wymigacie sie :p
 
co do spodkania w gk o 10 w srode dam rade dojechac z moim maluchem wiec spoko tez bede :) oby tylko pogoda taka piekna byla jak teraz u mnie :)
 
no nie możemy być złe i musimy fotorelację zdać;-):-)
smutnamama fajnie, że poznamy jednego synka chociaż :-D
mamuska ma się ten dar, hehe :-p ale kiedyś dodałaś zdjęcie brzuszka i tak jakos mi on w sensie brzuszek spasował do Ciebie a poza tym typowy brzuszek na chłopaka:tak:;-)
 
reklama
Do góry