reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

spotkania małe i duże

P1060682.jpg

no! wreszcie ja, karta pamięci i laptop byliśmy w jednym miejscu:-) oto my - Domi i ja, uwiecznione przez Męża Domi:-) jestem nieco Chińczykowata na fotce, może to już czas kupić większe okulary?:D kto nie był, niech żałuje i koniecznie przyjdzie na następne spotkanie:-) a jak już jesteśmy przy tym temacie - kiedy następne?:-)
 

Załączniki

  • P1060682.jpg
    P1060682.jpg
    44,3 KB · Wyświetleń: 113
reklama
Buuu ja nie dotarłam!:( ale mam nadzieję, że Domi wyjaśniła czemu:tak: super dziewczyny jesteście i jakie brzuszki:-D może następne spotkanie tak po 11 listopada??:tak:
 
eee no ale super!!!!!!!!! no to za pare miesiecy juz z tego background bedziecie mogly skorzystac :-D:-D:-D:-D super wygladacie!! macie tak pozytywne buzie ze az sie micha cieszy :*
 
zazdroszcze wam i przykro mi bardzo ze moja mloda sie rozchorowala ;( na kolejne, juz 3 spotkanie sie pisze..tylko oby znow cos nie wypadlo !! ;/
 
reklama
Tigi, Domi, fajnie, że spotkanko się udało :tak: fotka super ...
ja nie dotarłam i bardzo wątpliwe, czy uda mi się dotrzeć na następne, bo mam teraz mnóstwo spraw na głowie :baffled:
ale zaglądać będę i śledzić nowy termin ... a nuż się uda :tak:
 
reklama
Do góry