reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkania mam kwietniowych

reklama
połamana kici z małżem też przyjedzie!! postanowione...!! tylko co mam przywieźć ?? może jakieś winko ?? albo wodę skoro zielona na dukanie :-) i zielona jak chcesz upiekę Ci chleb dukanowski :-) mam w nim wprawe :-)

a małż powiedział, że jak będzie śnieg to pojedzie do kamieńska na deskę :-p
 
aniam ja myślałam, że Ty z wawy jesteś... a Ty piszesz, że w godzinę dojedziesz... :eek:
 
Kici, chlebek, mmmm brzmi kuszaco. Ostatnio jakies buleczki upieklam i nawet ok wyszly, ale chleba to mi sie jakos nie chcialo piec. Malzowi deske z glowy wybij, bo Anka juz zdecydowala, ze z Izowym chlopem odsniezac w razie sniegu beda :D


No to Maonka, musisz zredagowac pierwszego posta :D i uzupelnic dane.
 
no to mówisz i masz !! przywioze Ci dukanowskiego chleba :-)
a moja babcia i tak wróży wiosnę od marca... więc 3mam ją za przeczucia :-D
 
Zielona - to ja tam mieszam w Maonkowym poście:-D:-D

kici ja mieszkam 30 km od wawy na wys mszczonowa czyli w stronę zielonej , tak więc mam 100 mniej wiecej , a dla mnie 100km to godzina po katowickiej, do cz-wy jade zwykle 1.5 jak nie ma żadnego korasa.
Z wawy się wyprowadziłam jak Szymek miał rok :-:)-( a jakoś lubie to miasto eehh dobrze że jakoś mega daleko nie jest
 
reklama
Zielona - to ja tam mieszam w Maonkowym poście:-D:-D

kici ja mieszkam 30 km od wawy na wys mszczonowa czyli w stronę zielonej , tak więc mam 100 mniej wiecej , a dla mnie 100km to godzina po katowickiej, do cz-wy jade zwykle 1.5 jak nie ma żadnego korasa.
Z wawy się wyprowadziłam jak Szymek miał rok :-:)-( a jakoś lubie to miasto eehh dobrze że jakoś mega daleko nie jest

ja mieszkma 25km od wawy ale na wschód :-) więc mam dodatkowe 60km do Ciebie :-) i to przez całą warszawe. Ale moja rodzina od strony mamy pochodzi z okolic radziejowic :-) tam z resztą jest grób mojej rodziny. My planujemy wyjechać tak koło 9 od nas więc koło 10 będziemy w Twoich okolicach aniam, a u zielnonej tak po 11 :-)
 
Do góry