reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkania mam kwietniowych

No własnie mam nadzieję że nikt nie odpadnie żadne dzieci się nie pochoruje itp .

Zresztą takie spotkania są super , my mamy w sobotę z Szymkowego nas będzie 4 a dzieci 7 szt:-D I to już nie pierwsze takie bo zwykle w takim gronie i u kogoś w domu . starsze dzieci w grupie są mniej upierdliwe niż pojedynczo :-D
 
reklama
dopiero i tu doczytałam. widze ze szykuje sie spotkanko. kurcze moze uda mi sie namówic K na ten wyjazd zrobił by mi prawdziwy urodz prezent.
edit : sie troszkie zakrecilam chyba z nieuwagi...bo ja wszystko ze to w wawie to spotkanie:zawstydzona/y::sorry2: buuuuu
 
Ostatnia edycja:
wlasnie dotarlam na ten watek:-) i nie do konca w temacie jestem, bo na ogolnym nie moge sie doszukac info na ten temat, ale szukam nadal:tak: ja pewnie niestety nie dojade, chociaz jest mala szansa ze jednak sie uda. zobaczymy:-)
 
Aga ty na głównym niczego się nie doszukasz w sprawie spotkania bo wszystko jest tu żeby było łatwiej znaleźć
 
A mi się już nawet śni to nasze spotkanie, i przyjechaliśmy wszystkie ja się spóźniłam wszystkie już były ale bez dzieci i ogarnął mnie smutek. Miała być również ella z mała Julką i nie było i mi się tak smutno zrobiło bo tak bardzo chciałam Julkę poznać a jedynymi dziećmi była moja Antonina, Konstancja Zielonej, oraz Ala annoj. A aniam była głównym przodownikiem spotkania, rozporządzała jedzeniem i zaczeła mnie wyzywać i wyganiac... Ahhh ja to mam sny :-) A mojemu W dzieci wszystkie dały i musiał się zajmować. :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
A mi się już nawet śni to nasze spotkanie, i przyjechaliśmy wszystkie ja się spóźniłam wszystkie już były ale bez dzieci i ogarnął mnie smutek. Miała być również ella z mała Julką i nie było i mi się tak smutno zrobiło bo tak bardzo chciałam Julkę poznać a jedynymi dziećmi była moja Antonina, Konstancja Zielonej, oraz Ala annoj. A aniam była głównym przodownikiem spotkania, rozporządzała jedzeniem i zaczeła mnie wyzywać i wyganiac... Ahhh ja to mam sny :-) A mojemu W dzieci wszystkie dały i musiał się zajmować. :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

O matko:szok::szok:
Na szczęście to tylo sen:-D:-D Nie mam nawyków rządzenia u kogokolwiek a tym bardziej wyganiania kogoś :-D:-D
Choć znam osoby co twierdzą że przez neta się groźna wydaje:-D:-D Rozporządzanie jedzeniem to chyba dobra fucha he he
 
A wlasnie, ze na glownym jest wzmianka. Sama pisalam ogloszenie parafialne w okolicy łikendu

EDIT:

O tutaj:

https://www.babyboom.pl/forum/dziec...niowki-2010-a-29033/index720.html#post6664079

post numer 28794

dziekuje dobra kobieto. Wlasnie o to mi chodzilo - o geneze tego spotkania:) juz nie moge sie doczekac. ja pewnie z mlodym bede, bo z racji karmienia go nadal i odleglosci, latwiej bedzie jechac na kilka dni do siostry (Wwa) niz obrocic w 1 dzien.
 
reklama
Aga2010 To znaczy, że też będziesz?
Jak tak to trzeba będzie zamieszać w liście obecności ;-)
 
Do góry