reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkania mam kwietniowych

Jeśli morze to my jesteśmy chętni bo nawet jeśli T będzie miał mecz to spokojnie sobie dojedzie nawet te 100 km. Jeśli gdzieś dalej to chyba nie damy rady przed końcem czerwca:-(

Ja mogę jutro podzwonić w kilka miejsc. Znajomi mają Uroczy zakątek (domki) w Chłopach więc mogę się dowiedzieć o ceny.

Z doświadczenia powiem wam jednak, że jak byliśmy w 12 osób w domkach z 6 dzieci to ciężko było z miejscem na imprezy. Jak było ciepło to spotykaliśmy się pod zadaszoną pergolą, czy jak to się zwie, ale jak padało to była lipa. Z tego co widziałam na fotkach to wasze miejsce w górach było genialne z tą jadalnią tylko nie wiem czy nad morzem się takie uda znaleźć.

Jak coś to możemy pole namiotowe rozbić u nas na ogrodzie, albo przyczepy wypożyczyć i może się pomieścimy w domu i na ogrodzie. Po naszym weselu przez kilka dni zakotwiczyło u nas 16 osób, tylko kurcze jedna łazienka jest, trzebaby jakiś wąż ogrodowy wykorzystać na prysznic ;-)Tylko odległości od morza nie da się zmienić, ale woda w basenie będzie i piasek można by z plaży przytargać :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ogarnęłam stwory i dotarłam i tu. Jeśli możemy to też jesteśmy chętni. Nad morzem polecam miejsce, w którym chyba kiedyś Aniam już była i my byliśmy 2 lata temTam jest teren zamknięty, do morza blisko, w czerwcu byliśmy, był spokój, pokoi mnóstwo, z łazienkami, jest mała kuchnia, mały plac zabaw i miejsce na grilla. Miejsca też wg mnie będzie wystarczająco dla wszystkich. Jeśli Mazury to mogę jutro zadzwonić do koleżanki, która ma pensjonat i chyba tani, bo w roku szkolnym pokoje studentom wynajmuje. Nigdy tam nie byłam i nie wiem czy ma www, ale mogę prosić o zdjęcia.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Nie sugerujcie się też cenami z cennika na www, bo ona dla grouponu sprzedawała i od tego było -50%. Mogę jutro przekręcić i zapytać.
 
Willa sol odpada . Są może 4 czy 5 fajnych pokoi a reszta to są klitki a nie pokoje . W tym ze dwa z bardzo wysokim piętrem :tak: Do tego w jednym pokoju na parterze z wyjściem jest kuchnia i oprócz tego jedna publiczna . Na tym małym placyku 20 dzieciaków by sie chyba pozabijała :no: za mały teren jak na taki zjazd :tak:
Ale pani rzeczywiście jest mega miła i bezproblemowa :tak:
 
Hejka!
po pierwsze dzięki aniez za cynk :-) ja przez te ostatnie jazdy w pracy jakaś wytrącona z rzeczywistości.

Myślę że jak 4 dni to damy rade finansowo, więc bardzo chętnie. Ja P i Q :-)

ja szczerze wolalabym mazury - urodziłam się na mazurach i mam jakiś sentyment do nich, a P nigdy jeszcze na mazurach nie był :-)
 
kici - ja też nigdy na Mazurach nie byłam i chętnie pojadę. aniam - to ja chyba na fajny pokój trafiłam, bo mieliśmy wszystko co potrzeba i ciasno nie było, ale byliśmy we 3, bo Lenka miała wtedy rok z hakiem;-) Innych pokoi nie zwiedzałam, ale wyglądały na podobne.
 
To ile w koncu bedziemy tam swietowac okazji poza integracja? ;) ja sie moge dolaczyc z imieninami bo mam dzien wczesniej :]
 
reklama
Co tam w końcu ustaliłyście, nie w temacie jestem. Morze czy mazury?
 
Ostatnia edycja:
Do góry