reklama

Spotkania organizowane przez nas i BB!!

Temat na forum 'Dzieci urodzone w maju 2009' rozpoczęty przez kasica212, 4 Marzec 2010.

1. kasica212

kasica212 Sanka & Samka

Cześć dziewczyny
    Nasze Forum wyciąga do nas ręke w sprawie spotkań ;-) :tak: Załatwia nam lokal w którym możemy się spotkać i poplotkować na temat naszych szkrabów.

Miasta w których odbędą się spotkania to:
    Rzeszów
    Olsztyn
    Białystok
    Wrocław
    Warszawa
    Bydgoszcz
    Lublin
    Szczecin
    Łódź
    Trójmiasto
    Katowice
    Poznań
    Kraków

Jeśli któraś z was chętna to proszę o informacje do mnie lub Agi z podaniem miasta, przekażemy ją dalej ;-):-)

2. aga_k_m

aga_k_m maj '09 - Jagódkowa mama

dziękuję Kasiu za umieszczenie tej informacji
    Ja będę współorganizatorką (wraz z aga221122) spotkania we Wrocławiu :tak::-) .
    Kasica organizuje spotkanie w Warszawie.
    Liczę na to, że znajdą się mamuśki chętne na te spotkania :-)

Będziemy Was informowały na temat innych moderatorek odpowiedzialnych za organizację spotkań w innych miastach..

No i będzie jeszcze jeden "bonus" dotyczący tego spotkania... ale o tym wkrótce ;-):tak::-)

P.S. W planach BB istnieje także propozycja zorganizowania spotkań w UK i Irlandii !!! :-):-):-)

3. reklama
  4. kasia1208

kasia1208 Mama Wiktorci i Filipka

czuję się zaproszona na spotkanie:tak::tak:czekam na dalsze wskazówki;-)

5. aga_k_m

aga_k_m maj '09 - Jagódkowa mama

no brawo!!! mamy 1 chętną (poza mną) - super Kasiu!!!:-):-):-)
    Oczywiście będziemy o wszystkim informowały!!!

aaaa - zapomniałam napisać, że na te spotkania można pojawić się:
    - w pojedynkę,
    - z dziećmi,
    - z przyjaciółką/koleżanką,
    - z inną BB-mamą,

Im więcej tym lepiej!!! Administratorki też się czują "zaproszone" i z chęcią pojawią się na takim spotkanku!!!

Tak więc - rzucajcie też jakimiś terminami!!!
    Póki co mamy marzec na tapecie :tak::-)

6. kasia1208

kasia1208 Mama Wiktorci i Filipka

to ja się pojawię z inną BB mamą:-D:-D i raczej dzieciątkiem:tak:

7. barmanka79

barmanka79 Deus Dona Me Vi

no mam nadzieję że dojdzie do skutku bo jestem baaaardzo ciekawa tych spotkań :tak::tak:

8. ankzoc

ankzoc Maj '09 Kwiecień '13

Hej dziewczyny confi, malgoss, aga, florencja, bohaciefka i inne mamusie których nie wymieniłam a maja nie daleko do trójmiasta lub mają ochotę odwiedzić trójmiasto co wy na to?? Organizujemy sie???

9. Confi

Confi Mamusia Damianka :)

Ja jestem jak najbardziej ZA :-) świetna inicjatywa , może w końcu będzie nam łatwiej sie zebrac. Jakby to miało wyglądać w praktyce?
    Jeśli chodzi o terminy to ja na przykład mam wolny weekend 20-21 marca , to tak a propos najbliższej ewentualnej daty

10. reklama
  11. m@dz1@

m@dz1@ Fanka BB :)

ja bardzo chętnie Katowice przywołuje też reszte mamuś ze śląska

12. Marzena80

Marzena80 Gość

No ja jestem chętna, tylko u mnie teraz z weekendami krucho... Przez cały marzec i kwiecień pracuję w weekendy, a w maju zaczynają się matury, więc znowu nie będę wiedziała jak się nazywam... Więc jeśli w weekend - to dla mnie pewnie dopiero w czerwcu...

Poleć forum