reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkania organizowane przez nas i BB!!

kasica212

Sanka & Samka
Dołączył(a)
20 Wrzesień 2008
Postów
2 813
Miasto
Żyrardów k.Warszawy
Cześć dziewczyny
Nasze Forum wyciąga do nas ręke w sprawie spotkań ;-) :tak: Załatwia nam lokal w którym możemy się spotkać i poplotkować na temat naszych szkrabów.

Miasta w których odbędą się spotkania to:
Rzeszów
Olsztyn
Białystok
Wrocław
Warszawa
Bydgoszcz
Lublin
Szczecin
Łódź
Trójmiasto
Katowice
Poznań
Kraków

Jeśli któraś z was chętna to proszę o informacje do mnie lub Agi z podaniem miasta, przekażemy ją dalej ;-):-)
 
reklama
dziękuję Kasiu za umieszczenie tej informacji
Ja będę współorganizatorką (wraz z aga221122) spotkania we Wrocławiu :tak::-) .
Kasica organizuje spotkanie w Warszawie.
Liczę na to, że znajdą się mamuśki chętne na te spotkania :-)

Będziemy Was informowały na temat innych moderatorek odpowiedzialnych za organizację spotkań w innych miastach..

No i będzie jeszcze jeden "bonus" dotyczący tego spotkania... ale o tym wkrótce ;-):tak::-)


P.S. W planach BB istnieje także propozycja zorganizowania spotkań w UK i Irlandii !!! :-):-):-)
 
czuję się zaproszona na spotkanie:tak::tak:czekam na dalsze wskazówki;-)

no brawo!!! mamy 1 chętną (poza mną) - super Kasiu!!!:-):-):-)
Oczywiście będziemy o wszystkim informowały!!!

aaaa - zapomniałam napisać, że na te spotkania można pojawić się:
- w pojedynkę,
- z dziećmi,
- z przyjaciółką/koleżanką,
- z inną BB-mamą,

Im więcej tym lepiej!!! Administratorki też się czują "zaproszone" i z chęcią pojawią się na takim spotkanku!!!

Tak więc - rzucajcie też jakimiś terminami!!!
Póki co mamy marzec na tapecie :tak::-)
 
Hej dziewczyny confi, malgoss, aga, florencja, bohaciefka i inne mamusie których nie wymieniłam a maja nie daleko do trójmiasta lub mają ochotę odwiedzić trójmiasto co wy na to?? Organizujemy sie???
 
Hej dziewczyny confi, malgoss, aga, florencja, bohaciefka i inne mamusie których nie wymieniłam a maja nie daleko do trójmiasta lub mają ochotę odwiedzić trójmiasto co wy na to?? Organizujemy sie???
Ja jestem jak najbardziej ZA :-) świetna inicjatywa , może w końcu będzie nam łatwiej sie zebrac. Jakby to miało wyglądać w praktyce?
Jeśli chodzi o terminy to ja na przykład mam wolny weekend 20-21 marca , to tak a propos najbliższej ewentualnej daty
 
reklama
ja bardzo chętnie Katowice przywołuje też reszte mamuś ze śląska

No ja jestem chętna, tylko u mnie teraz z weekendami krucho... Przez cały marzec i kwiecień pracuję w weekendy, a w maju zaczynają się matury, więc znowu nie będę wiedziała jak się nazywam... Więc jeśli w weekend - to dla mnie pewnie dopiero w czerwcu...
 
Do góry