reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkania organizowane przez nas i BB!!

Hej a czy ktoś mi odpowie na czym polega ta wspólna organizacja spotkań z BB ???
No i co z Trójmiastem? Dziewczyny jest ktoś chętny bo ja sama ze soba się nie spotkam:-p:-p:-p...pisać pisać !!!
 
reklama
Confi ja z Trójmiasta nie jestem ale około 20 lat mieszkałam w Kołobrzegu więc czuję się troszkę związana z morskimi klimatami :-) Bardzo chętnie dołączę do Was - pomorzanek :-) (jeśli mogę.....):tak:
 
Mamstud no peeeewnie ...super !! Byłabyś z Gabą? Czy z dwójeczką?

No dobra...Ani nie ma więc może jakąś listę zrobimy...
jesteśmy już dwie...kto dalej?
1. Confi + Damiś
2. Mamstud +? ( skopiuj i dopisz );-)
 
Hej dziewczyny confi, malgoss, aga, florencja, bohaciefka i inne mamusie których nie wymieniłam a maja nie daleko do trójmiasta lub mają ochotę odwiedzić trójmiasto co wy na to?? Organizujemy sie???

Pewnie, że tak!!!! Co do terminu to dostosuję się do mam czynnych zawodowo gdyż jestem na urlopie wychowawczym i łatwiej jest mi dysponować czasem :-).

No dobra...Ani nie ma więc może jakąś listę zrobimy...
jesteśmy już dwie...kto dalej?
1. Confi + Damiś
2. Mamstud +? ( skopiuj i dopisz );-)
3. bohaciefka + Małgosia
 
Ostatnia edycja:
Dzieki Confi za smska o bb spotkanich
- a to nie jest tak ze z całego BB forum spotykają sie Mamusie??? .....trzeba poszukać czy przypadkiem na ogólnym nie ma już trójmiejskiej inicjatywy?
- Agnieszka + Zosia - z przyjemnością
 
no to teraz ja oficjalnie podam dodatkową informację na temat tych spotkań :-):-):-):

Bestyja:p:
Firma J&J stała się partnerem babyboom.pl i to ona będzie wspomagała większość przedstawionych poniżej projektów.

Na chwilę obecną do dat wyznaczonych przez Was postarmy się dopasować wynajęcie lokali. Najprawdopodobniej będą to szkoły rodzenia.Niestety może się okazać tak,że bedziemy musiały zasugerować Wam inną datę gdyby się okazało,że miejsce w wybranym przez Was terminie jest już zajęte.

Chcielibyśmy też by spotkania miały jakiś temat , myśl przewodnią.
Pierwsze spotkania, na które się właśnie umawiacie, najprawdopodobniej będą przybliżały zagadnienie masażu niekoniecznie tylko niemowląt, może też starszych dzieci czy dorosłych.

Prelekcje, zakładamy, będą zamykały się w 15-30 minutach. Mogą trwać dłużej jeśli temat wam podpasuje i bedziecie miały do prowadzącej osoby pytania.
Nie chcemy jednak byście na takim spotkaniu nie miały później czasu na swobodne babskie ploteczki a szacujemy ,że spotkania -szczególnie te z młodszymi dziećmi - trwają przeciętnie 2-3h.

Przewidujemy także warsztaty np "chustowiązanie" , "joga - także z dziećmi" , może cos bardziej artystycznego jak "decoupage".
Tego typu warsztaty będą dłuższe około 1-2h. Bedziemy się starali również zapewnić kogoś do opieki , szczególnie podczas spotkań angażujacych bardziej mamy niż maluszki.
Na spotkaniach może się pojawić ktoś z babyboom.pl oraz J&J
 
Agus a jesli chodzi o miejsce spotkania to kto o tym decyduje????? bo jeśli można zaproponować w Gdańsku znam super miejsce dla dzieci właśnie tam prowadzi się warsztaty typu chusta, joga, zaj. artystyczne. Miejsce dla dzieci przygotowane specjalnie......jest kawiarenka dla dorosłych miejsce do zabaw. Szkoła rodzenia to mało przyjemne wizualnie miejsce (jak dla mnie)...
jesli któraś z Was chce zerknąć to podaje stronę

Edward - Centrum Zabaw Twórczych , Przedszkole w Gdańsku, Zajęcia dla dzieci, Rozwój dziecka

Confi 14 marca są tam warsztaty o noszeniu w chustach....może jesteś zainteresowana?
 
AgA fajne miejsce...na warsztaty chustowe mogłabym pójść ale 14 akurat pracuję :-(
a takw ogóle to ja zamieszałam z wiadomością o moich wolnych dniach...podałam weekend w którym jestem w pracy, nie powinnam pisac takich newsów jak jestem zmęczona :baffled:

ja może z racji tego ze pracuję chyba najwięcej to podam moje wolne dni...
od dziś są to:
13,14,16,19,22,25,27,28,30 marca. Jakby nasze spotkanie miało dojśc do skutku to błagam uwzględnijcie mnie :sorry2:
Ankzoc...kochana nic się tu nie udzielasz. Wiesz już coś? Są już 4 chętne mamusie ...z Tobą 5 to całkiem ładna grupka prawda?
 
reklama
To ja tylko chciałam się delikatnie wcisnąć z poprośbą :sorry2:
Jeśli się uporam z tym z czym muszę się uporać, to i tak w ramach odboju planujemy z M w II połowie marca pojechać do Gda. Ponieważ tak się składa że M będzie miał wolne, a samolot poleci na przegląd, możemy spokojnie pojechać do jego służbowego mieszkania.I byłoby to jakoś bardziej w okolicach 23-25 marca niż 15.
Pytam skromnie, ktoś by mnie tam na Pomorzu chciał :confused::sorry2::sorry2::sorry2:
 
Do góry