reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkania organizowane przez nas i BB!!

Miałam jeszcze potwierdzić więc potwierdzam :tak: będę na pewno !!! a godzina mi obojętna bo i tak będę od rana z rodzicami w Gdyni u rodzinki ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej Majóweczki!

Ja też potwierdzam, będę z Gabą i Em'em, a po drodze zgarniam Bohaciefkę :-) Postaram się być na 14.

Do zobaczenia!!
 
mamstud - będziemy gotowe, spakowane i podekscytowane :-).
Tylko czy nie będzie Andrzejkowi smutno, ze Go zostawiacie w domu?????!!!!!!

confi - dla dzieci zrobię ryż (nie gotuj bo przyjadę autkiem:-)i przywiozę) na słodko (sos owocowy: porzeczki-jagody-maliny) a śmietanke osobno bo nie wiem Który Szkrab może a Który nie. Do tego jabłecznik i albo placki gryczane albo gofry.
To do zobaczenia!!!
 
Hej Ja będę, odbiorę Anie z Dworca i przyjedziemy pewnie po 15- stej. Mam nadzieję ze uda mi się ustawić drzemki Zosi tak by o 16 nie trzeba było wracać do domu;) dziś idzie spać później:tak:.
Hmmm....to co mam zabrać? na przygotowanie posiłków nie mam czasu bo dziś kolejne 12h w pracy
Mam kupić owoce i napoje??????

Acha a ile e-M-ów będzie bo nie wiem czy mojego ciągnąć ze sobą?
 
no właśnie ja już też sama nie wiem co mam przywieźć ??? myślałam o kiełbasie na grilla :tak:i co jeszcze ? tak jak AgA owoce, napoje ???
 
Mamstud muszę Ci wysłać instrukcję dojazdu...zaraz sklecę jakiegoś maila ;-)

Bohaciefko super ,że przywieziesz słodkości, ja kompletnie nie mam do tego głowy :sorry2:

Aniu masz już transport z dworca w drodze powrotnej odwiezie Cię mój M...
a co do rozliczania się...hmmmm nie będzie to konieczne ;-)
ewentualnie mogę zrobić jeszcze sałatkę z tortellini...i skoro bardzo chcesz to możesz ją zasponsorować , bo nie mam innego pomysłu. To nie będzie duży koszt, łącznie niecałe 15 złotych.

Malinko owoce inapoje zawsze się przydadzą, aczkolwiek jak masz ochotę i lubisz to kiełbacha na grilla także może być. Ja mam dwa kilo karkówki, piersi z kurczaka nie kupowałam ale jak ktoś bardzo woli to dajcie znać. W razie czego jakby czegoś brakowało to rzut beretem od nas jest Auchan :tak:

AgA na pewno będzie M Pauliny , mój będzie też M Moniqsan więc jeśli Twój będzie chciał to zapraszamy :tak::tak::tak: a może o którymś jeszcze nie wiem? :-) dajcie znać który M jeszcze się pojawi.
a w razie jakby Zosia padła to dysponujemy łóżeczkiem na pięterku , najwyżej dasz jej się zdrzemnąć i tyle. Nie przejmuj sie :tak:
 
Asiu kochana hmmm Aga pisała, że mnie zabierze z dworca!
Więc może po prostu Twój m jeśli nie będzie problemu odwiózłby mnie wieczorkiem mam o 19 autobus powrotny ;-)
Kochana nie chcę nic taszczyć ze sobą, bo nie wiem jak będzie w autobusie. Sama rozumiesz, głupio mi tak więc jeśli chcesz to rób tę sałatkę ja oddam Ci kasę jeśli nie to i tak się rozliczymy ;-)
Dziewczyny pogoda robi się coraz ładniejsza......... już nie mogę się doczekać.
A ty Asiu nie szalej za bardzo!!! Oszczędzaj się........

ps. mój m nadal nie ugięty, gdyby udało się jakimś cudem go przekonać, napiszę wam
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ej babole a co wy wszystkie z chłopami ??? gdybym wcześniej wiedzała że tyle mężów będzie to bym też swojego wzieła... :baffled: a teraz to już za późno. No nic już dziś pewnie nie będę pisać więc do juterka ;-)
Asiu jakby co będę dzwonic ;-)
 
Do góry