reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkania organizowane przez nas i BB!!

Malinko ja tak z wygody;-)...wiesz...przynajmniej nie będę musiała non stop patrzeć na Zosię....:-D od czego jest "tatek polek"?
poza tym na pewno nas podwiezie a czy zostanie to jeszcze nie wiadomo
 
reklama
No, goście pojechali a dokładniej M właśnie odwozi swoją siostrę z M i dziećmi. Akurat dzisiaj wpadli na kawę i tak zostali na kolację. Zaraz zabiorę się za ciacho i gryczane placuszki.
Z Mamstud już rozmawiałam, wpadnie po Nas jutro ok 13 więc będziemy między 14 a 15. Do juterka!!!!!:-):-):-)
 
Tsarino Kochana - wczoraj rozmawialam z Roxy - jej najbardziej bedzie pasowało 14.08 (do 14. 08 jest tez ankzoc w pobliżu). Kasia lada moment powróci, Marzenka też jest na tak... To teraz czekamy aż się Mmatysia wykuruje i powstanie na nózki, i nam się określi. Spotkanie możemy zorganizować na Dolnym Śląsku (wiecej Was bedzie musiało do nas dojechać), albo na Śląsku, wtedy ja, kasia i Ania bedziemy musiały dojechać.

A co na to wszystko Nina27, mama Niki, barmanka, nina2003, madzia?
 
Tsarino Kochana - wczoraj rozmawialam z Roxy - jej najbardziej bedzie pasowało 14.08 (do 14. 08 jest tez ankzoc w pobliżu)

a to się tak da zgrać, żeby obie jednak były? bo skoro Roxy 14.08 wraca to w ten dzień chyba nie przyjedzie już na spotkanko tylko pewnie najwcześniej 15.08... a Ankzoc? Skoro 14 wyjeżdza to w ostatni dzień do Katowic będzie jechała?
aha - nie linczujcie ja tylko pytam...

no i właśnie - co z pozostałymi??? Nina2003 kiedy zawitasz na Śląsk? a reszta - prawie ślązaczek???
 
Hejo babolki:-)
Ale ja wyjeżdzam dzisiaj i do 15 jestem nad nad morzem-tak też pisałam:sorry:
Nijak nie dam rady na 14-niestety,przykro mi bardzo:-(
Chyba że zaprosze Was do mnie nad morze:tak::rofl2:
Buziole:-)
 
no to pokiełbasiło mi sie z terminami u Roxy... (wiem pod wpływem czego, hahaha)

no to co robimy?
 
reklama
Do góry