reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkania organizowane przez nas i BB!!

Dziewczyny, a co Wy na to aby 27 marca spotkać się u mnie????
Wiosną możemy spotkać się bliżej morza a jeszcze póki szkraby raczkują a pogoda nie za ciepła to dobrym wyjściem byłoby mieszkanie z ciepłą podłogą:-). Mój M wyraził aprobatę, wziąłby starszą na jakąś wycieczkę, trochę poprzestawiał meble aby było więcej przestrzeni dla Maluszków.
Ciacho upiekę, któraś upiecze drugie, trzecia zrobi sałatkę i mamy słodkie do kawy i przekąskę na głód. Co Wy na to???

Aga - to jest cios poniżej pasa (mojego;-)) :-:)-:)-(... Dlaczego ja mam do Was tak daleko, coo:dry:??? Ja bym i 2 sałatki zrobiła, no i z 3 ciasta upiekła, buuuuu :-:)-:)-(

a co ja mam powiedzieć? :-:)-:)-:)-(
ja nawet mogę obiecać że nie zrobię niczego z owocami morza ;-):tak: ale co z tego....buuuuuuu.....:-:)-:)-(
 
reklama
Bohaciefko:-) - odważny pomysł...no i mnie się bardzo podoba:tak:....tylko czy to nie jest dla Ciebie kłopot wielki?/ jak chcesz sie wycofać bo to przemyślałaś to napisz/ i czy ankzoc nie uzna ze to jednak dla niej za daleko?
 
dziewczyny no własnie ja mam tu mały problem, bo ja pewnie musiałabym przyjechać z moim m, albo sama do gdańska z wóżkiem pociągiem! A co dalej??chyba, że któraś by mnie przygarneła do samochodu?? bo jak dojadę na spotkanie do bohaciefki???
Może w jakiś dzień zrobimy sobie konferencje na gg??? I obgadamy szczegóły
Asiu masz rację siedzieć tak o suchym pysku to lipa, a znowu wybrac się gdzies do restauracji z dzieciaczkami to ja sobie nie wyobrażam, bo Majka jest szalona i nie usiedzi w miejscu :-)

agakm- oj kochana co za problem bierz marcza i dawaj........:-)

bramanka79- może m moniq po ciebie przyleci :confused::-p;-)
 
Widzę,ze pomorskie mamusie już się organizują.
A śląskie to co???
Ja się oczywiście piszę.
Widzę,że M@dzia i Marzenka też, a gdzie reszta ???
Roxy?
Nina?
A może dołączą mamy z dolnego śląska i Krakowa(Generałowo?):rolleyes2:
 
Mmatysia - a może Wy (ślązaczki) byście dojechały do Wrocławia, co? W sumie miałybyśmy podobną odległość do punktu spotkania? Kurcze - byłoby suuuper!!! a tak... W Katowicach nie ma organizatora... i nie wiadomo co i jak... Chyba, że...:dry: My z Kasią już rozmawiałyśmy na temat spotkania z Wami... i załatwcie nam jakiś nocleg (Marzenka, Roxy) - a My się wstawimy w określonym terminie:-)!!!
 
Mmatysia - a może Wy (ślązaczki) byście dojechały do Wrocławia, co? W sumie miałybyśmy podobną odległość do punktu spotkania? Kurcze - byłoby suuuper!!! a tak... W Katowicach nie ma organizatora... i nie wiadomo co i jak... Chyba, że...:dry: My z Kasią już rozmawiałyśmy na temat spotkania z Wami... i załatwcie nam jakiś nocleg (Marzenka, Roxy) - a My się wstawimy w określonym terminie:-)!!!
:tak::tak::tak:Tak tak to dawać temin;-)
 
ja już kiedyś wspominałam, że u mnie jedna może spać... dla większej ilości miejsca nie mam niestety... tylko powtórze po raz kolejny, że ja do końca kwietnia mam pracujące weekendy - więc soboty i niedziele odpadają, a maj potem w ogóle odpada, bo będą matury i ja będę wiecznie na nich siedzieć... więc albo w tygodniu w marcu czy w kwietniu albo później dopiero pod koniec maja... a jak ustalicie inaczej to niestety mnie nie będzie... siła wyższa - praca!
 
dziewczyny no własnie ja mam tu mały problem, bo ja pewnie musiałabym przyjechać z moim m, albo sama do gdańska z wóżkiem pociągiem! A co dalej??chyba, że któraś by mnie przygarneła do samochodu?? bo jak dojadę na spotkanie do bohaciefki???
Może w jakiś dzień zrobimy sobie konferencje na gg??? I obgadamy szczegóły
Asiu masz rację siedzieć tak o suchym pysku to lipa, a znowu wybrac się gdzies do restauracji z dzieciaczkami to ja sobie nie wyobrażam, bo Majka jest szalona i nie usiedzi w miejscu :-)

agakm- oj kochana co za problem bierz marcza i dawaj........:-)

bramanka79- może m moniq po ciebie przyleci :confused::-p;-)

Aniu ja wyszperałam ze w Edwardzie jest kafejka...a Wejherowo...faktycznie może być problem transportowy....nie pomyślałam o tej kwestii tylko poszłam na żywioł...poczekajmy na resztę dziewczyn co napisza
 
reklama
Do góry