reklama

Spotkania poznańskich mamuś

Temat na forum 'Poznań' rozpoczęty przez Pierwiosnek, 16 Luty 2010.

1. Pierwiosnek

Pierwiosnek Początkująca w BB

Witam, czy któraś z Pań była na premierowym spotkaniu MAMA ROZMAWIA w Villa Magnolia, jak wrażenia?? bo słyszałam duzo dobrego... czy to było tylko jedno spotkanie, czy może będzie cykl, jak tak to może ktoś zna datę i miejsce następnrgo spotkania??

2. BellyBoomBoom

BellyBoomBoom Początkująca w BB

Hej hej:)
    Ja byłam i faktycznie było super. Dużo sie dowiedziałam i nie było to kolejne spotkanie o problemach, tylko pozytywnie ukazywało okres ciąży. Z tego co mówiła Ania Maruszeczko (super!) to będzie cykl, następne spotkanie jakoś w marcu, ale nie wiem kiedy ani gdzie.
    Pewnie umieszcza informację na Mama rozmawia | Strona startowa

Pozdrowienia dla "brzuchatych";)):-D

3. reklama
  4. Sweeti83

Sweeti83 Początkująca w BB

Tak, ja też byłam na tym spotkaniu i jednym slowem SUPER, świetny pomysł, miła atmosfera no i prezenty dla każdego, nie znam dokładnej daty, ale faktycznie na spotkaniu padla data marcowa, miejsce, też będzie inne, bo spotkania, mają być organizowane za każdym razem gdzieś indziej.

5. BellyBoomBoom

Tak tak, prezenciki byly super:D i jakich fajnych marek!!

6. kozaczino

kozaczino Fanka BB :)

Hmm pierwsze słyszę o takim spotkaniu ?? Jeśli będzie w marcu to chętnie się wybiorę :)

7. kozaczino

kozaczino Fanka BB :)

Byłam na stronce, BellyBoomBoom dzięki za linka :) Cóż to za fantastyczna idea:szok: dziewczyny napiszcie cos jeszcze czy faktycznie to są bezpłatne spotkania? :eek: szkoda że jakoś mało reklamowane, ale wysłałam już swoje zgłoszenie.:-):-):-)

8. iwonkablaz

iwonkablaz Fanka BB :)

bardzo fajny pomysł, szkoda tylko że tylko dla kobiet w ciąży, bo przecież taka "pomoc" przydałaby się wszystkim mamom, zwłaszcza tym świeżo upieczonym, które sobie nie radzą lub przechodza baby blues... :tak:

9. agamati1

agamati1 Fanka BB :)

Również wysłałam wczoraj zgłoszenie na najbliższe spotkanie - 23.03
    Zapewne uda mi się niektóre z Was tam spotkać.

10. reklama
  11. BellyBoomBoom

Prawde mowiac nie wiem czy swiezo upieczone mamy nie moga przyjsc, musialabys sie odezwac do organizatorow, oni na pewno rozwieja watpliwosci;-)

12. BellyBoomBoom

Na pewno bezplatne! :-D

Poleć forum