reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Spotkanie 2008

Jaki miesiąc najbardziej Ci pasuje na spotkanie?

• Wszystkich głosujących
    15

margot

Mamma Mia!
Rozwiązania
0
Skoro już się pojawiły gadki szmatki na ten temat, to robię wątek, bo porządek musi być. ;-)
Na początek może uporajmy się w terminem, zatem zapraszam do ankiety. Na razie miesiącami, potem przejdziemy do szczegółów. Można zaznaczać kilka opcji, jeśli pasuje Wam więcej niż jeden miesiąc.

reklama

marianeczka

persona non grata
Rozwiązania
0
hej
ja zaznaczam wrzesien, bo jesli mialabym przyjechac (choc nie obiecuje), to im pozniej tym lepiej, lipiec raczej na pewno odpada, bo pawel bedzie mial klopoty z wolnym, a i bilety sa wtedy horendalnie drogie, bo to sezon wyjazdow urlopowych.
no wiec wrzesien bylby optymalny, a konkretnie jego pierwsza polowa, bo w drugiej wracam do pracy.
mam straszna chrapke na spotkanie...
ech, czemu to tak daleko???

toja1979

Fanka BB :)
Miasto
Słupsk
Rozwiązania
0
jestem za lipcem...
wrzesień odpada... nowy rok szkolny, nowa praca (daj boże)... nie dam rady... :(

BASIA.J

Fan(ka)
Miasto
LUBLIN
Rozwiązania
0
mi pasje każdy

i jestem na 100 % w każdej czesci Polski

:tak:
a co toż to beda moje wakacje :tak:

reklama

agask

nałogowiec
Rozwiązania
0
Baśka kocham Cię i specjalnie dla Ciebie stanę na głowie, żeby się z Tobą zobaczyć. :-) W takich okolicznościach nasz zeszłoroczny ośrodek wydaje mi się bardzo fajny, zwłaszcza ze względu na możliwość łatwego dowozu dziewczyn z dworca przez Warszawianki i okolice,przylotu Marianeczki i Anetas, ogrzewanie w pokojach bo nocki już zimne i łazienki w każdym z nich,ale obiecuję, że poszukam czegoś w innym, równie atrakcyjnym ;-) rejonie coby pomorzanki się nie zbuntowały ;-)

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry