reklama

Spotkanie 2008

Temat na forum 'Dzieci urodzone w kwietniu 2005' rozpoczęty przez margot, 15 Kwiecień 2008.

?

Jaki miesiąc najbardziej Ci pasuje na spotkanie?

1. Lipiec

53,3%
  2. Sierpień

53,3%
  3. Wrzesień

53,3%
  4. Żaden nie pasuje. :(

głosów: 0
    0,0%
  1. margot

margot Mamma Mia!

Skoro już się pojawiły gadki szmatki na ten temat, to robię wątek, bo porządek musi być. ;-)
    Na początek może uporajmy się w terminem, zatem zapraszam do ankiety. Na razie miesiącami, potem przejdziemy do szczegółów. Można zaznaczać kilka opcji, jeśli pasuje Wam więcej niż jeden miesiąc.

2. BASIA.J

BASIA.J Fan(ka)

jeszcze powinien być
    Każdy pasuje :)
    :-)

3. reklama
  4. marianeczka

marianeczka persona non grata

hej
    ja zaznaczam wrzesien, bo jesli mialabym przyjechac (choc nie obiecuje), to im pozniej tym lepiej, lipiec raczej na pewno odpada, bo pawel bedzie mial klopoty z wolnym, a i bilety sa wtedy horendalnie drogie, bo to sezon wyjazdow urlopowych.
    no wiec wrzesien bylby optymalny, a konkretnie jego pierwsza polowa, bo w drugiej wracam do pracy.
    mam straszna chrapke na spotkanie...
    ech, czemu to tak daleko???

5. mrowa1

mrowa1 what's up!!!

ja głosuje za wrzesniem z wiadomych wzgledów Kondizor bedzie wiekszy ;-)

6. toja1979

toja1979 Fanka BB :)

jestem za lipcem...
    wrzesień odpada... nowy rok szkolny, nowa praca (daj boże)... nie dam rady... :(

7. marianeczka

marianeczka persona non grata

to moze ostatni tydzien sierpnia?

8. mrowa1

mrowa1 what's up!!!

w sumie mi raczej na dzień dzisiejszy pasuje:tak:

9. toja1979

toja1979 Fanka BB :)

uhm :)

10. reklama
  11. BASIA.J

BASIA.J Fan(ka)

mi pasje każdy

i jestem na 100 % w każdej czesci Polski

:tak:
    a co toż to beda moje wakacje :tak:

12. agask

agask nałogowiec

Baśka kocham Cię i specjalnie dla Ciebie stanę na głowie, żeby się z Tobą zobaczyć. :-) W takich okolicznościach nasz zeszłoroczny ośrodek wydaje mi się bardzo fajny, zwłaszcza ze względu na możliwość łatwego dowozu dziewczyn z dworca przez Warszawianki i okolice,przylotu Marianeczki i Anetas, ogrzewanie w pokojach bo nocki już zimne i łazienki w każdym z nich,ale obiecuję, że poszukam czegoś w innym, równie atrakcyjnym ;-) rejonie coby pomorzanki się nie zbuntowały ;-)

Poleć forum