reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Spotkanie 2008

Jaki miesiąc najbardziej Ci pasuje na spotkanie?

• Wszystkich głosujących
    15

giza

kwiecień 05/luty 08
Miasto
Wrocław
a mnie pewnie znowu spotkanie ominie :-( buuuuu
Na taką wyprawę jak za pierwszym razem to bym się jeszcze zdecydowała. Ale do Wawki to się raczej nie wybiorę. Chyba dopiero jak auto kupimy czyli raczej jesienią.

reklama

J@god@

IV-V 2005, X 2009
Członek załogi
giza :-:)-:)-(, bardzo bym chciała poznać Cię w realu.

giza

kwiecień 05/luty 08
Miasto
Wrocław
J@god@, do Wawki to pewnie się za jakiś czas wybierzemy, bo mam tam rodzinę. Więc nic straconego. A w te wakacje zamieniamy się mieszkaniami więc będzie sporo roboty no i wydatków. I ja jeszcze nie wiem kiedy wrócę do pracy. Wychodzi mi końcówka sierpnia. Więc to już za dużo wrażeń dla dzieciaków by było.

J@god@

IV-V 2005, X 2009
Członek załogi
podbijam bo jakoś ugrzęzło w martwym punkcie :confused:

ja chciałabym wiedzieć na co się decydujemy, bo wypada mi to spotkanie klasowe 30.08 i nie wiem czy się nie nałoży jedno z drugim :confused:

ja miałam ochotę na ten wypad klasowy średnią, ale rozmawiałam z koleżanką, cena rozsądna i do tego w fajnym miejscu, w stadninie, moje chłopaki chcą jechać
więc jeśli się nie pokryją terminy to się zadeklaruję na to klasowe spotkanie.

agask

nałogowiec
Jagoda jak to taki duży zjazd to myślę, Ze warto jechać mimo wszystko.

Dziewczyny sprężamy się, bo i Jagoda i Marianka muszą mieć jakiś konkret. Jeżeli nie ostatni weekend sierpnia, to może ten wcześniejszy 22(piątek)-24( niedziela)?

elwis_m

IV/V 2005, II 2009
Miasto
Warszawa
Jagoda jak to taki duży zjazd to myślę, Ze warto jechać mimo wszystko.

Dziewczyny sprężamy się, bo i Jagoda i Marianka muszą mieć jakiś konkret. Jeżeli nie ostatni weekend sierpnia, to może ten wcześniejszy 22(piątek)-24( niedziela)?

ja też już będę po wczasowaniu :-) i mi pasuje :-)

reklama

agask

nałogowiec
Ja w obecnej sytuacji też wolę ten wcześniejszy weekend, bo i rada pedagogiczna i załatwianie papierków i czwartek, piątek (28-29) mamy adaptację w przedszkolu. Jagoda nie przez Ciebie,a dzięki Tobie :-)

Do góry