reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkanie 2008

Jaki miesiąc najbardziej Ci pasuje na spotkanie?


  • Wszystkich głosujących
    15
Toja myślę, że nie same mamy będą ;-). Mój jedzie, chyba, że dopadnie nas kataklizm finansowy, albo jakiś inny :no:.
Tak to mam jego towarzystwo jak w banku :nerd:.
 
reklama
Jagoda to i dobrze, bo już się w zeszłym roku świetnie sprawdził przy ognichu ;) razem z Grzesiem Trinakrii.
Dziewczynki, w takim razie próbujemy uderzyć w to samo miejsce, co rok temu, chyba, że tam będzie zajęte. Ustalone, że będzie to weekend 22-24 sierpnia. Musimy teraz oszacować, ile nas jedzie, więc zadeklarujmy się wstępnie, kto jedzie, w jakim składzie rodzinnym i oszacujmy, na ile pewne jest to, że jedzie. Wiadomo, że zawsze są przetasowania w ostatniej chwili, ale trzeba mieć jakiś wstępny plan, żeby w ogóle rozmawiać z najemcami. Od razu zaznaczam, że ja się w tym roku nie podejmuję organizacji, bo moja sytuacja ze względu na mamę i dużą ilość pracy jest mocno niestabilna... zatem czekamy na ochotniczkę.

No to ja zaczynam

Margot + Bruno na 70%
 
To może zrobię pierwszą zbiorczą listę:

1. margot+Bruno -70%
2. mrowa+mąż+2 dzieci -80-90%
3. Jagoda+mąż+Krystian -99%
4. elwis_m+Kuba-99%
5. Ania28+Tomek+2 dzieci(lub 1) -80%

czyli w tej chwili 8 dorosłych i 7 dzieci
 
margot jak się zorientujesz czy zeszłoroczne miejsce jest wolne, to daj znać Agask, bo wydaje mi się, że ona się podjęła organizacji, tylko w tej chwili nie ma netu, więc nie może przeczytać, że zaczęłyśmy ustalać miejsce i deklarować się.
Mi się wydaje, że można rezerwować je jak jest wolne od razu.
 
reklama
Do góry