reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkanie 2008

Jaki miesiąc najbardziej Ci pasuje na spotkanie?


  • Wszystkich głosujących
    15
ja zaznaczyłam lipiec, sierpień
koniec sierpnia chyba mógłby dla mnie być, wrzesień nie wiem, czuję że średnio, choć jak blisko Wawy i jeden weekend to dam chyba radę, jak dalej to ja się zgłaszam sama z Krystianem pociągiem i wtedy raczej w wakacje.
Choć zobaczę jak jeszcze z finansami będzie :sorry2:.
 
reklama
ja zaznaczyłam wszystkie, bo mi wszystko jedno...
no i nie ukrywam, że bardzo by mnie ucieszyło miejsce gdzieś bliżej północy :-)
 
ja myśle ze opcja w okolicach warszawy bedzie najlepsza bo mój maz wyraził chec jechania z nami:-):-):-):-):-) własnie przed chwila jupi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
bo ajk mi rpzyjdzie jechac 400-500 km to nieiwem czy sei zgodzi
pwoeidziałam mu ze w okolicach w-wy by było to mi odpowiedział ze nie ma sprawy:-)
wiec zeby było sprawiedliwie to srodek PL:tak::-p:rofl2::sorry2:
 
jesli chodzi o mnie, to ja ewentualnie bym sie stawila z owca i tez wlasciwie wchodzi w gre tylko okolica wawy albo ostatecznie jakies inne duze miasto, gdzie mozna wyladowac, tylko wtedy mi sie nie udaloby zachaczyc o lodz, a babki moglyby mnie za to zeszkalowac.
ale naprawde nie bierzcie mnie pod uwage, w zeszlym roku ustawilyscie termin pod marianke, to teraz marianka sie postara.
pawel sie niby zgodzil zostac 3 dni z tytusem w ie. wiec kto wie - moze sie uda???
 
Dziewczynki, jak widać głosy "terminowe" rozkładają się mniej więcej po równo, ale sporo głosujących na wrzesień mówi, że ostatni tydzień sierpnia też wchodziłby w grę. Skoro tak, to może określmy się pod tym kątem - komu pasuje ostatni tydzień sierpnia? Napiszcie w postach, bo nie ma sensu robić kolejnej ankiety.
Jak dla mnie termin gicio.
Co do lokalizacji, to ja bym pochyliła czoło pod Mrówą ofiarnie jadącą z Południa z Dwójeczką, i jednak pozostała bliżej niż dalej centrum (choć bardzo doceniam poświęcenie obu Magd w zeszłym roku). Pamiętam, że wtedy znalazłam fajny pensjonat gdzieś w okolicach Łodzi, tylko wtedy mieli już zarezerwowane. Możemy to rozważyć jako opcję konkurencyjną wobec zeszłorocznego miejsca, ktore jak wiemy ma swoje wady, ale w sumie to więcej zalet. Może jeszcze Agask wygrzebie coś bardziej na północy, i potem pogłosujemy.
 
ja w tej chwili myślę, że też nam bardzo pasuje ostatni tydzień sierpnia, jak blisko Wawy to chyba dam radę wyciągnąć m. :sorry2:, zobaczymy jak cenowo będzie wyglądało, ale w razie czego sama z Krystianem na 100%.
 
Ja jeszcze nie mam sprecyzowanych planów wakacyjnych i w sumie to mi jak na razie wszystko jedno. Też myślałam o końcówce sierpnia.
 
A ja tak naprawdę to nie wiem.
Bo my w końcu będziemy w czasie przeprowadzki więc nie wiem co i jak czy uda się w ogóle.
 
reklama
Ja jestem na tak i jak najszybciej biorę się za szukanie czegoś ciekawego.Jak będzie gdzies dalej to najwyżej będziemy jechać z Jagodą we dwie :-)
 
Do góry