reklama

Spotkanie Aktywnych Mam - Kraków

Temat na forum 'Kraków' rozpoczęty przez habcia, 6 Marzec 2010.

1. habcia

habcia Mama Maksymilianka

Witajcie :-D

Piszę w sprawie organizacji spotkania mam z baby boom i nie tylko w Krakowie.
    Miejsca jeszcze nie znam. Chciałabym orientacyjnie zapytać się ile mam byłoby zainteresowanych takim spotkaniem dnia 20.03.2010. ??

Mogą być mamy, kobiety w ciąży, oczywiście dzieci (można też bez nich). Są to tzw
    spotkania marcowe z udziałem Moderatorek.

BabyBoom zorganizuje nam miejsce spotkania, ale muszę wiedzieć dokładnie ile mam i dzieci będzie.

Proszę wpisujcie się poniżej. :-)​

Ostatnia edycja: 6 Marzec 2010
  2. Eschenbach

Eschenbach 30-tki , przyszłe mamusie

JA co prawda mama jeszcze nie jestem... jak Bozi pozwoli to bede nia w sierpniu ale na spotkanie chetnie sie pisze :)

3. reklama
  4. habcia

no wreszcie ktoś odpisał :D Piszcie dziewczyny :) Fajnie byłoby się spotkać.

5. ada17

ada17 Fanka BB :)

Witam

Jesli chodzi o mnie to ja też sie pisze na takie spotkanie,, ,,,
    u mnie w grę wchodzi raczej bycie z dziećmi, więc dobrze by było ,żeby i dzieci jakąś atrakcję też miały w postaci zabawek itp,.,,,

POZdrawiam

6. Mopek

Mopek Fanka BB :)

Jeśli tylko termin oraz miejsce dla mnie osiągalne, się pojawi, to chętnie wpadnę :tak:

7. Ewitka

Ewitka Majowo-lutowa mama

Mnie jako moderatorowi tego wątku wypadałoby być, ale niestety nie mogę obiecać. Dlatego też do organizowania raczej się nie rwałam.

8. Bestyja :P

Bestyja :P Administrator Członek załogi

drogie Panie , podaję więcej informacji.

Firma J&J stała się partnerem babyboom.pl i to ona będzie wspomagała większość przedstawionych poniżej projektów.

Na chwilę obecną do dat wyznaczonych przez Was postarmy się dopasować wynajęcie lokali. Najprawdopodobniej będą to szkoły rodzenia.Niestety może się okazać tak,że bedziemy musiały zasugerować Wam inną datę gdyby się okazało,że miejsce w wybranym przez Was terminie jest już zajęte.

Chcielibyśmy też by spotkania miały jakiś temat , myśl przewodnią.
    Pierwsze spotkania, na które się właśnie umawiacie, najprawdopodobniej będą przybliżały zagadnienie masażu niekoniecznie tylko niemowląt, może też starszych dzieci czy dorosłych.

Prelekcje, zakładamy, będą zamykały się w 15-30 minutach. Mogą trwać dłużej jeśli temat wam podpasuje i bedziecie miały do prowadzącej osoby pytania.
    Nie chcemy jednak byście na takim spotkaniu nie miały później czasu na swobodne babskie ploteczki a szacujemy ,że spotkania -szczególnie te z młodszymi dziećmi - trwają przeciętnie 2-3h.

Przewidujemy także warsztaty np "chustowiązanie" , "joga - także z dziećmi" , może cos bardziej artystycznego jak "decoupage".
    Tego typu warsztaty będą dłuższe około 1-2h. Bedziemy się starali również zapewnić kogoś do opieki , szczególnie podczas spotkań angażujacych bardziej mamy niż maluszki.
    Na spotkaniach może się pojawić ktoś z babyboom.pl oraz J&J

Jesli macie jakieś sugestie , pytania albo pomysł na temat prelekcji czy warsztatów, piszcie.

9. habcia

Bardzo fajne i ciekawe będą te spotkania z tego co widzę :)

Wpisujcie się :) Im więcej tym lepiej!

10. reklama
  11. sylwia i wojtuś

sylwia i wojtuś Mama czerwcowa'06

Ja chętnie z Wojtim tylko ze narazie ospa nas dopadła zobaczymy;)

12. Luthien83

Luthien83 mama Mai '05 i Eryka '10

To ja się piszę na takie spotkanie :-).Mam nadzieję że będzie więcej chętnych mam.

Poleć forum