reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkanie Aktywnych Mam - Kraków

reklama
Witaj koteczek
Ja, co prawda nie mam juz tak maleńkiej córeczki, bo moja skończyła dwa latka, ale za chwile spodziewam sie kolejnego maluszka. Też mam juz dość ten nasiadówki w domu, sam na sam z mala. Dlatego chętnie się możemy gdzieś spotkać. Może niebawem nadejdzie w koncu ta upragniona wiosna i bedzie sposobność wyjść gdzies na spacerek. Mieszkam na klinach borkowskich, wiec niedaleko od Ciebie. Pozdrawiam Aga

mam na imię Adriana, pisze sie jak najbardziej na spotkanie, moze wyslij mi adres mailowy na priv to sie umowimy dokladnie. pozdrawiam
 
hej hej, a moze sa jakies mlode mamusie z okolic klinow, borku albo lagiewnik?? niedawno sie tutaj przeprowadzilam i szalu dostaje, chetnie bym napila sie pysznej kawy herbatki w fajnym towarzystwie ;)

cześć momiaaal!
mieszkam na krańcu kurdwanowa, niedaleko łagiewnik :)

cześć, ja mieszkam na ruczaju, także niedaleko łagiewnik. mam 2,5 miesięczną córeczkę, chętnie wybrałybyśmy się na spacer w towarzystwie:), całymi dniami jesteśmy same, mąż często w delegacji, a ja nawet nie mam z kim o kolce pogadać. walcze z nią od 3 tygodni, masakra

Witaj koteczek
Ja, co prawda nie mam juz tak maleńkiej córeczki, bo moja skończyła dwa latka, ale za chwile spodziewam sie kolejnego maluszka. Też mam juz dość ten nasiadówki w domu, sam na sam z mala. Dlatego chętnie się możemy gdzieś spotkać. Może niebawem nadejdzie w koncu ta upragniona wiosna i bedzie sposobność wyjść gdzies na spacerek. Mieszkam na klinach borkowskich, wiec niedaleko od Ciebie. Pozdrawiam Aga

Witajcie dziewczyny! Jak super że trafiłam na wasze posty! Jestem mamą 3 tygodniowej dziewczynki i mieszkam na Klinach Borkowskich. Już niebawem pewnie wyruszymy na spacerki i mam nadzieje że uda mi się spotkać z kimś kto ma maluszka i wspólne tematy do rozmów. Z niecierpliwością będę czekała na rozwój sytuacji ;)
 
Witajcie dziewczyny! Jak super że trafiłam na wasze posty! Jestem mamą 3 tygodniowej dziewczynki i mieszkam na Klinach Borkowskich. Już niebawem pewnie wyruszymy na spacerki i mam nadzieje że uda mi się spotkać z kimś kto ma maluszka i wspólne tematy do rozmów. Z niecierpliwością będę czekała na rozwój sytuacji ;)

jak miło! kolejne koleżanki chętne na spacery! w sumie przy takiej tempteraturze już możecie spacerować, moja miała 12 dni jak Ją wzięłam 1szy raz na spacer, tak na 20 min. jak Twoja ma 3 tygodnie to wyjdżcie choć na chwile. ja tymczasem czekam na dalsze wieści dotyczące spacerków, pozdrawiam
 
reklama
jak miło! kolejne koleżanki chętne na spacery! w sumie przy takiej tempteraturze już możecie spacerować, moja miała 12 dni jak Ją wzięłam 1szy raz na spacer, tak na 20 min. jak Twoja ma 3 tygodnie to wyjdżcie choć na chwile. ja tymczasem czekam na dalsze wieści dotyczące spacerków, pozdrawiam[/QUOTE

ja jestem z kurdwanowa więc też mam do Was niedaleko :) koteczek26 mój mąż też pracuje w delegacji i też siedzę dużo sama i jeszcze nikogo tu nie znam bo niedawno się tu przeprowadziliśmy,więc też z miłą chęcią spotkam się na jakiś spacerek :) pozdrawiam
 
Do góry