reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkanie Aktywnych Mam - Kraków

reklama
Witajcie ponownie,
tematem spotkania będzie żywienie dzieci. Jeśli z wyprzedzeniem będę wiedziała w jakim wieku macie pociechy specjalista się przygotuje dokładnie pod wasze maluszki.
 
ok. :)W takim razie proszę napiszcie mi na prv.

Czy będziecie z mężami?
ile dzieci?
w jakim wieku?
czy będziecie ze znajomymi? (jeśli tak to odpowiedzcie na powyższe pytania)

Ja zrobię listę i wyślę.

Zróbcie to jak najszybciej, bo czasu coraz mniej :)

hej,ja bede z mala-lat 5 ,wiec nas bedzie dwie :)
 
ja mam jeszcze pytanie czy bedziemy placic cos za wstep czy za darmo??? ile bedzie trwac takie spotkanie?? czy jest jakis kacik dla dzieci z zabawkami czy nawet stol i kredki??? aha moze by ze mna jeszcze przyszla kolezanka z synkiem 3 latka,jak beda zdrowi,jak bedzie miejsce
 
Nic nie płacicie , będzie poczęstunek , jest miejsce dla dzieci do zabawy.
www.mudi.edu.pl

Wykład potrwa około 30-40 minut ( chyba ,ze będziecie miały pytania to moze się przedłużyć) . Całe spotkanie ma trwać 2h więc pozostały czas bedzie czasem wolnym dla Was na swobodne pogaduszki.
 
habcia- ja to bym chętnie z małżonkiem przyjechała, niestety idzie do pracy i to na popołudnie więc nie ma szans,,,,, ale przcięż męskie ramie też może byc potrzebne:):):)
 
reklama
A czy te targi są gdzieś niedaleko ,?? bo ja niestety nie zmechanizowna i na nogach z dwójką dzieciaków nie bardzo będzie sie mi chciało gdzieś daleko chodzić,,,,,
 
Do góry