reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkanie Aktywnych Mam - Kraków

Witajcie,

Mam ważną informację , ze względu na to ,że w Centrum Mudi do 13.00 trwają inne zajecia, by dać czas organizatorom na zapewnienie Wam komfortu podczas spotkania przenosimy je na 14.00.
 
reklama
Przepraszamy za zamieszanie ale i wykładowca i przedstawiciele BB i Aktywnych Mam nie są z Krakowa i muszą zdążyć na pociągi powrotne , tak więc OSTATECZNA GODZINA SPOTKANIA TO 13.30:tak:
 
Ja obawiam sie ze nie dotre poniewaz cos kiepsko sie czuje, od rana leze, brzuch mnie pobolewa, kregoslup tez mocno daje mi sie dzis we znaki..... a tak chcialam sie z Wami spotkac :-(
 
Dziewczyny baaardzo Wam dziękuję za spotkanie:tak: Mam nadzieję, że Was nie zagadałam:-) Macie cudne dzieciaki, Tatusiowie też są super i jestem pewna, że teraz życie towarzyskie Krakowa sie rozkręci. Tak, jak mówiłam, proszę napiszcie, jakie macie marzenia, pomysły, życzenia oraz najwazniejsze obserwacje z dzisiaj- plusy i minusy:tak:
 
Witajcie :( bardzo żałuje, ze mnie nie było :( Zaraziłam się od synka rotawirusem :( On w nocy się męczył, ja w dzień. Ledwo żyję. ;:):):)(
 
No właśnie mówiłam dziewczynom, że tak pięknie organizowałaś, a tu taki "klops":-( Mam nadzieję, że dziewczyny zadowolone, chociaz tak cicho, że strach się bac....;-)
 
Tak chciałam się z Wami spotkać :( Na pewno było super. Ja miałam dziś gorączkę, wymiotowałam itd. Nie dałabym rady podjechać. :( Czekam na zdjęcia ze spotkania :)
 
habcia- no my też żałujemy ,że cie nie było, bo generalnie to chyba ty propagowałas spotkanie więc powinnaś byc honorowym gościem:):):)
Ale ciepło się robi więc myślę że same spróbuje się kiedyś w jakimś parku spotkać,
a póki co zdrówka dla Ciebie , synka i oby nikt więcej się nie rozchorował:)

aniaslu- cicho bo wszystkie dedukują , co by tu napisać :):):)

Więc ja czynię to pierwsza,,:)
Moje wrażenia są bardzo pozytywne,, Ogólnie spotknie było bardzo udane, i temat wykładu również trafny, tylko troszkę czasu zabrakło na dłuższą dyskusję z Agnieszką:)Moje dzieciaki były mega zadowolona zwłaszcza syn, (niestety córa wolała siedzieć przy stole ),,, i tak wymęczone ,że mi zasnęły w autobusie,:):)
POza tym dziewczny super, i powiem szczerze, że bardzo dobrze czułam się w waszym towarzystwie, tak normalnie na luxie jak bym znała was od dawna, Myslę, że duża zasłgua w tym była Aniu twoja, bo nie dopuściłaś do tego ,żeby sytuacja zrobiła się krępująca,,,, ,,, a to tez jest bardzo ważne, żeby pojawił się ktoś taki napędzający :).... Chociaż nie przeczę ,że inne dziewczyny nie są rozgadane, bo pewnie jak byśmy tam jeszcze dłużej posiedziały to każda by się rozgadała,,,
JA generalnie jestem barzo zadowolona ze sptkanie i uważam je za udane, i bardzo się cieszę ,że mogłam was , waszych mężów i wasze dzieci poznać,,,,

chciałam również podziękować organizatorom zwłaszcza Ani, za bardzo ale to bardzo bogaty poczęstunek i wszytsko co przygotowali dla nas i naszch pociech,,,,
DZIEKUJĘ!!!!!!!
pozdrawiam:)
 
ja, jak mówiłam, tak też sie zapisałam :) bardzo miło was było poznać :) spotkanie i wykład bardzo fajne i czas rzeczywiście zleciał bardzo szybko :) mam nadzieje, że następne będą równie udane i z większą frekwencją. pozdrawiam :)
 
reklama
poznać szefową Babyboom? ...bezcenne! za wszystko inne zapłacisz kartą... :-)

wszystko zostało już napisane :-)
 
Do góry