reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkanie Aktywnych Mam - Kraków

W 100 % podpisuję się pod postem Ady, bo trafiła w samo sedno, było bardzo sympatycznie na luzie, czuliśmy się wraz z całą rodzinką ja dobrzy znajomi, a nie postaci ze statystyk, Aniu jesteś tak promienną i ciepłą osobą i świetnie potrafisz zbudować wokół siebie przyjacielską atmosferę, więc stawiam postulat nr.1- SKLONOWAĆ:-D:tak:
Nasza krakowska moderatorka Ewitka też bardzo sympatyczna, reszta obecnych równiez
Do następnego :tak:
Ogromne Dzięki dla Organizatorów
 
reklama
Czytam te Wasze opinie po sptkaniu i jest mi strasznie przykro ze nie dotarlam... wczoraj moj kregoslup tak mi dawal w kosc ze z lozka sie nie ruszalam a do tego pobolewal mnie brzuch:-(.....
Mam nadzieje ze za jakis czas bedzie kolejne takie spotkanie i uda mi sie z Wami spotkac:tak:
 
hej i ja na chwile sie przywitac:-)
spotkanie bardzo fajne,nie bylo w ogule czuc,ze widzimy sie pierwszy raz :-D
Aniuslu zapraszamy czesciej do Krakowa:-D
 
Hej, hej, ja też jestem. nie miałam neta więc się nie odzywałam. Habciu szkoda, że cię nie było. Spotkanie było bardzo fajne, cieszę się, że udało mi się na nie zdążyć, a mój synek wieczorem tesknił za dziećmi, choć tak długo się aklimatyzował :-)
Mozi miałaś mi napisać o przedszkolu.
 
reklama
Żałuję że mnie nie było.Nie dała bym nawet rady przyjechac bo u nas ospa w domu panowała niestety.Mam nadzieję że jeszcze kiedys będzie takie spotkanie i uda mi się na nim byc.
 
Do góry