reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkanie Aktywnych Mam - Kraków

Witajcie,
zapraszamy na kolejne spotkanie w Krakowie :) i logowania się do portalu
http://aktywnemamy.pl/squad,show,20183.html


warsztaty stylizacji w ramach "Aktywne mamy" odbędą się 26.05,
o godzinie 10.00 , przy Benedykta Cesarza 25. Czas trwania to 2 godziny.
Tematem zajęć będzie: " Nie wielki zmiany czynią cuda"
Warsztaty poprowadzi Pani Kamila Zarudzka absolwentka Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru, Personal Shoper.
Stylistka przybliży czym jest analiza sylwetki. Następnie przedstawi klasyfikację i scharakteryzuje typy sylwetek. Po nazwaniu typu sylwetki zostaną wyszczególnione plusy i minusy dla danej sylwetki. Prowadząca doradzi jaką biżuterię i dodatki są najlepsze dla danej sylwetki. W trakcie dyskusji przedstawione zostaną najnowsze trendy mody.
W ramach warsztatów zostanie zapewniona opieka nad dziećmi oraz poczęstunek. Mamy nie ponoszą opłaty za wejście.
Ilosc miejsc ograniczona.

a jak się zalogować do portalu Aktywne Mamy:

1) zalogować się i wejść w panel kontrolny waszego konta na babyboom.pl ( znajduje się na ciemnozielonym pasku na górze strony)
2) Wejść w Moje ustawienia > Edytuj swój profil
3) W profilu na samym dole strony zaznaczyć TAK obok hasła "AktywneMamy.pl" i kliknąć "zapisz zmiany"
4) Wejść na stronę www.aktywnemamy.pl i zalogować się tym samym loginem i hasłem , które jest przez was używane na babyboom.pl
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witajcie,
zapraszamy na kolejne spotkanie w Krakowie :) i logowania się do portalu
Aktywnemamy.pl


warsztaty stylizacji w ramach "Aktywne mamy" odbędą się 26.05,
o godzinie 10.00 , przy Benedykta Cesarza 25. Czas trwania to 2 godziny.
Tematem zajęć będzie: " Nie wielki zmiany czynią cuda"
Warsztaty poprowadzi Pani Kamila Zarudzka absolwentka Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru, Personal Shoper.
Stylistka przybliży czym jest analiza sylwetki. Następnie przedstawi klasyfikację i scharakteryzuje typy sylwetek. Po nazwaniu typu sylwetki zostaną wyszczególnione plusy i minusy dla danej sylwetki. Prowadząca doradzi jaką biżuterię i dodatki są najlepsze dla danej sylwetki. W trakcie dyskusji przedstawione zostaną najnowsze trendy mody.
W ramach warsztatów zostanie zapewniona opieka nad dziećmi oraz poczęstunek. Mamy nie ponoszą opłaty za wejście.
Ilosc miejsc ograniczona.

a jak się zalogować do portalu Aktywne Mamy:

1) zalogować się i wejść w panel kontrolny waszego konta na babyboom.pl ( znajduje się na ciemnozielonym pasku na górze strony)
2) Wejść w Moje ustawienia > Edytuj swój profil
3) W profilu na samym dole strony zaznaczyć TAK obok hasła "AktywneMamy.pl" i kliknąć "zapisz zmiany"
4) Wejść na stronę www.aktywnemamy.pl i zalogować się tym samym loginem i hasłem , które jest przez was używane na babyboom.pl

super spotkanie sie szukuje szkoda,ze nikt nie uwzglednil,ze niektore mamy pracuje i milo checi przybycia sa wtedy w pracy :-(
 
Takie mamy były uwzględniane na poprzednim spotkaniu ,które odbywało się w sobotę w klubie MUDI.

i niestety ZAWSZE będzie ktoś komu termin nie odpowiada i na to nie ma rady a program aktywne mamy uwzględnia i te które "siedzą " w domach i te które pracują.
 
Takie mamy były uwzględniane na poprzednim spotkaniu ,które odbywało się w sobotę w klubie MUDI.

i niestety ZAWSZE będzie ktoś komu termin nie odpowiada i na to nie ma rady a program aktywne mamy uwzględnia i te które "siedzą " w domach i te które pracują.
no fajna polityka:szok: ze jak ktos byl na wczesniejszym spotkaniu to na nastepne nie moze przyjsc??? wiecej jest chyba naszych mam Krakowskich ktore pracuje i bardziej im pasuje weekand
myslalam,ze forum jest dla wszystkich,tak i spotkania organizowane przez nich
 
Ostatnia edycja:
Program nie kończy się na dwóch spotkaniach. Będą różne terminy i różne tematy.

Mile widziane są wszystkie mamy zarówno te z Babyboom.pl jak i Aktywnemamy.pl ( a na nim zarejestrowane są i mamy pracujące i domówkowe)

Na chwilę obecną właśnie dlatego by zadbać o wszystkie użytkowniczki , ( również te które nie miały okazji przyjść na pierwsze spotkanie ) został ustalony termin w tygodniu.

Nigdzie nie było napisane ,że kto był na pierwszym spotkaniu nie może przyjść na kolejne.

Jeśli więc jesteś zainteresowana by uczestniczyć w spotkaniach sprawdzaj watek a możne wyjdź z propozycją miejsca, tematu, terminu?

Na takie sugestie też jesteśmy otwarci.

EDIT:
zapraszam do zapisywania się przez portal Aktywnemamy.pl
http://aktywnemamy.pl/meeting,squad,20183.html
 
Ostatnia edycja:
Ten termin mi nie odpowiada. Niby dla AKTYWNYCH mam, a nie uwzględnia tych, które pracują... Bez sensu. I to jeszcze w dzień Matki. Ja taki dzień wolę spędzić z mężem i synkiem.

Ja z chęcią się wybiorę następnym razem, oczywiście jeżeli będzie to w weekend.
 
Witajcie ponownie,
mam prośbę o informacje kto był na spotkaniu a nie mógł dołączyć do niego w Aktywnych mamach?
Zależy nam na tym by ilość osób w portalu AktywneMamy.pl pokrywała się z rzeczywistą ilością użytkowniczek.

Na kolejne spotkania będzie się można zapisywać wyłącznie przez portal Aktywnych Mam.
 
Witam serdecznie,
w imieniu Akademii Radosnej Mamy i Kamili Zarudzkiej, dziękujemy za spotkanie. Dotarły już do mnie komentarze po spotkaniu. Cieszymy się że spędziłyście ten czas twórczo i dowiedziałyście się jaki typ sylwetki prezentujecie, jaki strój jest dla Was odpowiedni, a także jakie są najnowsze tredny mody również dla mam- tych w ciąży i tych dla których wygoda jest najważniejsza.
Zapraszam do galerii ze spotkania:
Galeria

Dziękujemy również portalowi Babyboom i Aktywne Mamy oraz marce Johnson&Johnson za reazliację spotkania.
Mam nadzieję, że będziemy spotykać się regularnie.
Pozdrawiam serdecznie,
 
reklama
Do góry