reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

spotkanie czerwcówek 2012

Gdzieś już pisałam - Młoda podróż do Gdańska i z powrotem zniosła super :-) - głównie śpiąc. Choć fotelik co do zasady nie jest najwygodniejszy :no:
 
reklama
...
z północnego wschodu i wogóle chyba ze wschodu nikogo nie kojarzę ( jeśli kogoś pominęłam to przepraszam ).
Ja jestem z Suwałk:-) Ale tylko pochodzeniowo ;-)
Od połowy kwietnia będę w Polsce
laugh.gif
i bardzo chętnie bym się spotkała o ile nie będzie to dla Was problem jeżeli przyjadę z mamą. Bo samochodu nie posiadamy i tylko pociąg wchodzi w grę:zawstydzona/y: A z dwójką dzieci to nie da rady samej:no:
 
dubeltowka oj da rade da ;-) Ja juz wszedzie śmigam z 2ką ... do lekarza, na zakupy, do rodzicow 35km od nas... No ALE nie tak daleko... ...moze masz racje :sorry:
 
Dubeltówka86 - jak dla mnie żaden problem, faktycznie by Ci było ciężko pociągiem. :tak:Ja na wyjazdy z noclegiem z Młodą do auta biorę kogoś do pomocy więc zupełnie rozumiem - na nasze spotkanie byśmy we dwie przyjechały jednak, bo głównie chodzi o to, żeby ktoś popilnował Młodej jak będę kursować z gratami a tu Cioć będzie całe mnóstwo :-D. W związku z tym dwa pytanka: do kiedy będziesz ? oraz skąd będziesz wyruszać ?
No i do wszystkich - czy są jakieś sugestie odnośnie miejsca albo Któraś ma sprawdzoną metę ? Ja mam namiar od koleżanki Blusi na coś w okolicach Lichenia, wypróbowane i polecane na tego rodzaju spotkanka.
Proponuję też T-shirty okolicznościowe - dla mamuś z nickiem a dla pociech z imieniem - prawie ;-)
 
Tak więc, ja będę długo bo pewnie coś koło czerwca wracam z powrotem. Najbardziej pasuje mi druga połowa kwietnia bo 14 ego chrzcimy Asię. Wyruszam z Suwałk niestety,ale jeżeli spotkanie nie odbędzie się w najdalszym dla mnie końcu polski to z radością przyjadę:)
Larvunia do 100 km pewnie dałabym radę sama, ale że wyruszam z Suwałk to podejrzewam, że z 300 to minimum jakie będę musiała pokonać, a z dwójką to lipa bo nie będę wiedziała czy mam iść do kibelka z dziewczynami i zostawić bagaż na pastwę losu, czy iść sama i zostawić dziewczynki same w przedziale:-DTakże mamcia będzie moim zbawieniem o ile nie będzie Wam przeszkadzała;-)

Co do lokalizacji to ja postaram się dostosować o ile, jak pisałam wyżej, nie będzie to zachód Polski;-)
Koszulki jak dla mnie pomysł ekstra przodu może być nick a z tyłu Babyboom Czerwiec 2011....hmmm?
 
Ostatnia edycja:
Jestem za! Ja to pewnie z mężem bym pojechała, ale na samo spotkanie z Wami bym go nie brała, znalazłby sobie jakieś zajęcie na ten czas:)
 
co za cudowny pomysł!!!bardzo bardzo bardzo chętnie! Polecam wszystkim wybranie się w podróż np ok 3, kiedy dziecko jeszcze śpi. Do 3 można się samemu wyspać po czym zapakoweać dziecko do fotelika i sru w drogę. Dzecko prześpi trasę a ruch na drodze niewielki, co przy stanie polskich dróg przyspiesza podróż dwukrotnie.
Forever też myślę, że okolice Konina wypadają w miarę w środku dla wszystkich, ew okolice łodzi, ale szczecin będzie miał już dalej. Jutro poszukam jakiegoś fajnego miejsca. Ale się cieszę!
 
Dubeltówka86 - medal za obywatelską postawę :-) Z pójściem do wc właśnie jest największa kicha :baffled:
Silva - ale my tak się będziemy trochę dłużej kisić we własnym sosie :tak: Dobę napewno - przyjazd w piątek ( urwę się z roboty ), wyjazd w niedzielę. W kwietniu dzień długi jak w sierpniu :happy:
Traschka - o widzę, że nie tylko ja jestem aktywistka :-D, jak miło :-pPamiętaj tylko o połączeniu z Suwałk, żeby pociąg był w miarę niedaleko - zawsze można podjechać na dworzec. Z Młodą nadranne podróże nie wchodzą w grę, szybciej nocne. Jak bym wyjechała z Wawy przed korkami to nie byłoby najgorzej :tak:Datowo obstawiam 20 - 22 kwietnia, bo od kolejnego weekendu można sobie majówkę przedłużyć. Na maj wolałabym się nie umawiać z uwagi na komunię chrześniaka no i plany wojaży na południe.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry